Kołdra z naturalnym puchem Schäfer - wybrałyśmy modele przecenione nawet o 75%

Szukasz wysokogatunkowej kołdry z naturnym puchem, która będzie służyła latami? Porządne modele w 100% wypełnione gęsim lub kaczym pierzem to niemały wydatek. Wybrałyśmy kołdry marki Schäfer, którą kupisz teraz z rabatem nawet 75% taniej!

Kołdra z naturalnym puchem taniej nawet o 72% 

Schäfer to niemiecka marka, a w jej ofercie znajdziecie porządne kołdry z kaczym lub gęsim puchem. Wiele modeli jest teraz na wyprzedaży, dlatego jeśli zastanawiałaś się nad zainwestowaniem w trwałą i wytrzymałą kołdrę - właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. Niezbędnik do sypialni możesz skompletować aż 72% taniej. W ofercie marki Schäfer masz duży wybór rozmiarów oraz możesz wybrać kołdry na dane pory roku. Oto kilka naszych propozycji, które możesz kupić na wyprzedaży. 

Kołdra z naturalnym puchemKołdra z naturalnym puchem www.shutterstock.com

Kołdry z naturalnym wypełnieniem - czy warto?

Zastanawiasz się, czy warto kupić kołdrę z naturalnym wypełnieniem? Z jednej strony możesz zyskać wysokogatunkową kołdrę, która będzie inwestycją na długie lata, z drugiej strony obawiasz się, że podczas produkcji mogą ucierpieć niewinne zwierzęta? Wybierając produkty niemieckiej marki Schäfer masz pewność, że produkcja kołdry z naturalnym puchem przebiega bezpiecznie. Świadczą o tym certyfikaty takie jak certyfikat bezpieczeństwa Öko-Tex Standard 100
Dlaczego pościel puchowa jest lepsza od syntetycznej? Mroźne zimy i gorące lata spowodowały, że nasze gęsi i kaczki na drodze ewolucji wytwarzają puch o doskonałych parametrach izolacyjnych. Dlatego kołdry z takim wypełnieniem sprawdziłyby się nawet w ekstremalnych warunkach. 

Kołdra z naturalnym puchemKołdra z naturalnym puchem www.shutterstock.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.