Przydatne akcesoria codziennego użytku. Są też modne gadżety do domu

Wioleta Bednarczyk
12.02.2020 16:50
Designerskie i praktyczne akcesoria codziennego użytku. To wyjątkowe produkty, których nie dostaniesz w pierwszym lepszym sklepie. Zobaczcie!

O takie produkty codziennego użytku nie jest łatwo – modne, praktyczne, z niepowtarzalnymi napisami i grafikami. Korzystanie z nich może sprawić wiele radości. Jest na przykład waga łazienkowa "Jesteś piękna", złoty stojak na słuchawki w kształcie ręki czy piękne etui na klucze z naturalnej skóry, w dodatku z możliwością wygrawerowania inicjałów. Świetny jest też zestaw do czyszczenia butów. Zawiera dwie szczotki, gąbkę, łyżkę, pastę bezbarwną i czarną oraz szmatkę, które są zapakowane w brązowe etui ze skóry ekologicznej. To tylko niektóre praktyczne gadżety, które warto mieć w domu. Mamy więcej! 

Waga łazienkowa 'Jesteś piękna'Waga łazienkowa 'Jesteś piękna' Fot. Crazyshop

Brązowa kosmetyczka "Instaglam" z włoskiej skóry, z możliwością personalizacji jest hitem. Posiada dwie przegrody umieszczone wewnątrz i zapinane na zamek oraz wnętrze obszyte stylowym materiałem w paski. Wymiary to 7,5 x 22,5 x 11,5 cm, czyli idealne, by pomieścić najważniejsze kosmetyki lub drobiazgi, które podróżują z nami w ciągu dnia. 

Skórzana damska kosmetyczka InstaglamSkórzana damska kosmetyczka Instaglam Fot. Crazyshop

Różnorodne stojaki, np. na telefon czy tablet świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Z pomocą jednego z nich można włączyć się do lokalnej, rodzinnej sieci. Co wy na to? Wybraliśmy podstawkę na telefony "Rodzina", która pomoże zadbać o relacje. Wystarczy postawić ją w widocznym miejscu, np. w salonie, by potem przed obiadem lub rodzinnym czytaniem książek wydać solidarne hasło „odkładamy telefony!”. To zmotywuje do bezkomórkowego działania i pozwoli ponownie włączyć się do tej najważniejszej ze wszystkich sieci – rodziny. A więc telefony off, rozmowa on.

Stojak na telefony RodzinaStojak na telefony Rodzina Fot. Crazyshop

Więcej o: