EH Excellent Houseware: dodatki do kuchni pełne nowoczesnych rozwiązań

Wioleta Bednarczyk
13.02.2020 14:50
Designerskie dodatki do kuchni w różnych kolorach i formach. To orginalne rozwiązania od marki EH Excellent Houseware. Są też świetne patery w różnych stylach. Będziecie zaskoczeni!

Drewniana patera na ciasto.Drewniana patera na ciasto. Fot. Shutterstock

Dania wyglądają o wiele smaczniej kiedy podane są w stylowych naczyniach. Prezentowana kolekcja od marki EH Excellent Houseware to wyłącznie akcesoria, które pozwolą stylowo zaserwować posiłek. Także wspaniale udekorują blat kuchenny i witrynę. 

Designerskie dodatki do kuchni w różnych kolorachDesignerskie dodatki do kuchni w różnych kolorach Fot. EH Excellent Houseware I Wioleta Bednarczyk

Patera to świetne naczynie kuchenne do serwowania ciast i różnych słodkości. Może mieć formę płaskiego, dużego talerza umieszczonego na nóżce lub podstawce. Często ma różne kolory i wykończenia i wykonana jest ze stali, szkła, ceramiki, kamienia lub nowoczesnych tworzyw sztucznych.

Metalowy pojemnik w kształcie radia jest hitem! To oryginalny design o poręcznym kształcie, który doda stylu każdemu wnętrzu. Może być pudełkiem na ciasteczka i inne słodycze albo schowkiem na drobiazgi. Posiada wieczko zamykane od góry. 

Marka EH Excellent Houseware posiada wiele świetnych produktów do kuchni. Są nie tylko stylowe, ale bardzo funkcjonalne. Patery, tace, miski, różne pojemniki pozwolą ładnie i stylowo posegregować kuchenne produkty i dania.

Więcej o: