Dobry piekarnik? Sprawdzamy parametry Amiki z funkcją BakingPro System

Wioleta Bednarczyk
17.02.2020 16:40
autor
open-image
Analizujemy parametry piekarników Amica z ulepszoną komorą, która posiada funkcję Baking Pro System ®. To aż 6 dodatkowych możliwości podczas pieczenia.
Świetne wypieki to nie tylko zasługa umiejętności, ale dobrego piekarnika. Dzięki zaawansowanej technologii, pieczenie może być o wiele wygodniejsze i efektywniejsze. Dlatego przed zakupem warto pokusić się o szczegółową analizę parametrów i funkcji, jakie ma do zaoferowania wybrany sprzęt. Nowością jest na przykład ulepszona konstrukcja komory piekarników Amica – Baking Pro System ®. Producenci zapewniają, że można w niej piec więcej, szybciej, lepiej i wygodniej.
  • Piekarnik Amica z funkcją Baking Pro System ®

   Równomierność pieczenia kilku dań
   Także zarumienienia gwarantują piekarniki z nową konstrukcją Baking Pro System ®. Nie tylko podczas przygotowywania jednego dania, ale kilku naraz. Stała temperatura wspomaga też pieczenie bardzo delikatnych potraw i ciast, jak suflet.
   Kup teraz
  • Możliwość sterowania smartfonem
   Posiadają piekarniki Amica z komorą Baking Pro System ®. Wystarczy ustawić w telefonie plan pieczenia i zaznaczyć odpowiednie funkcje. Pamiętaj! Aplikacją można sterować spoza domu, także obserwować na bieżąco, kontrolować i uruchamiać różne programy i funkcje, np. katalizator zapachu.
   Kup teraz
  • FullSteam: funkcja generatora pary
   To świetne rozwiązanie, dzięki któremu posiłki zachowują lepszy smak i więcej witamin podczas pieczenia. Generator pary równomiernie rozprowadza parę w całej komorze piekarnika, natomiast gotowe programy parowe wskazują odpowiednie parametry pieczenia dla wybranych potraw.
   Kup teraz
  • Katalizator, który chłonie zapachy
   Spala na bieżąco cząsteczki tłuszczów i zabrudzeń, które powstają podczas pieczenia lub smażenia, co zapobiega ich wydostawaniu się na zewnątrz. Dzięki temu nie osadzają się też na innych produktach znajdujących się w pobliżu, m.in. meblach, zasłonach, roletach.
   Kup teraz
  • Drzwi frontowe z bezpieczną temperaturą 35°C
   Pozwalają na obserwację potraw bez ryzyka poparzenia. Temperatura szyby – 35°C – jest bezpieczna również dla dzieci. To efekt działania nowoczesnych kanałów wentylujących, które w połączeniu z wentylatorem zapewniają ciągły przepływ chłodnego powietrza między szybami drzwi.
   Kup teraz
  • Gotowe programy do pieczenia
   Ułatwiają i przyspieszają gotowanie. Dzięki nim nawet początkujący kucharze powinni poradzić sobie z różnymi daniami, bez zastanawiania się nad czasem pieczenia czy odpowiednią temperaturą. Wszystkie programy do pieczenia przygotowano we współpracy z profesjonalnymi kucharzami.
   Kup teraz
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: