Modułowe meble wypoczynkowe w różnych stylach. Dobre dla wymagających

Modułowe meble wypoczynkowe to wygodne, funkcjonalne, stylowe sofy i narożniki, które doskonale pomogą zrelaksować się w salonie. Dopasują się do najbardziej wymagającego wnętrza.

Wygodne i praktyczne meble wypoczynkowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia salonu. Pomagają wypocząć domownikom oraz gościom, a te w stylowym wydaniu pięknie dekorują salon. 

Narożnik modułowy Cushions.Narożnik modułowy Cushions. Fot. Inspirium

Każdy element wypoczynkowych mebli modułowych można łączyć z resztą na wiele różnych sposobów – trochę jak klocki Lego – tworząc mniejsze lub większe konfiguracje. Modułowe meble wypoczynkowe mogą stać się narożnikiem, sofą, szezlongiem lub tylko pufą czy podnóżkiem.

Każdy zestaw jest bardzo wygodny, a w połączeniu z obszerną poduchą potrafi spełnić oczekiwania najbardziej wymagających miłośników dobrego i komfortowego designu. Modułowe meble wypoczynkowe można dostosować do wielkości pomieszczenia. Charakteryzuje je bardzo szeroka oferta kolorystyczna i materiałowa.

Różnokolorowa sofa modułowa Rye.Różnokolorowa sofa modułowa Rye. Fot. Tre

Modułowe meble wypoczynkowe to wygodna, modna i długowieczna inwestycja. Jak w przypadku sofy, mają różne oblicza. Jednym z ciekawszych jest model typu lego o prostej, minimalistycznej formie, często z odwrotnym szyciem. Jest bardzo wygodny, ale nie pozbawiony wad. Nie zamienia się w stabilne łóżko do spania i nie ma pojemnika na pościel. Brakuje mu wspierających mechanizmów bocznych, które mogłyby wspomagać łączenie ze sobą poszczególnych elementów. Są dostępne tylko ze stałymi mocowaniami, które niszczą elastyczność modułów.

Więcej o: