Nowoczesny sprzęt AGD światowych marek

Wioleta Bednarczyk
28.02.2020 16:37
Prezentujemy wysokiej klasy sprzęt AGD, który doda wnętrzu nowoczesności i profesjonalnie wyposaży kuchnię w najnowszą technologię. Dzięki niemu codzienne przygotowywanie posiłków stanie się przyjemniejsze i szybsze.

W kuchni liczy się każdy detal! Dlatego doskonały sprzęt AGD to nie tylko ten, który jest funkcjonalny, ale również stylowy. Taki doda wnętrzu charakteru.

Urządzenia De’Longhi, Braun i Kenwood nie rozczarują miłośników szybkich, praktycznych i stylowych rozwiązań w kuchni! To nowoczesna technologia na najwyższym poziomie.

De’Longhi: włoska technologia z długimi tradycjami

Tworzona w Treviso – uprzejmym mieście, którego atmosferą od zawsze delektowała się wenecka arystokracja. De’Longhi to rodzinna marka, która formalnie istnieje od 1950 roku, przekazując z pokolenia na pokolenie pasję do jakości i włoskie podejście do designu. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska właściciela – Giuseppa De'Longhi.

Dziś marka De'Longhi to jeden z liderów w produkcji ekspresów do kawy i drobnego sprzętu AGD. Produkty De'Longhi cechują unikalne rozwiązania, łączące najwyższą jakość i najlepsze wzornictwo z innowacyjnością technologiczną.

Ekspres marki De'Longhi.Ekspres marki De'Longhi. Fot. De'Longhi

Kenwood: wielofunkcyjne rozwiązania w angielskim stylu

Marka pracuje nad  nimi od 1947 roku. Pierwszym innowacyjnym produktem, który przyniósł je rozgłos był Toster A100, z innowacyjną jak na tamte czasy funkcją obracania tostów. Wymyślił go Sir Kenneth Wood, założyciel firmy, który już 3 lata później, w 1950 roku dokonał pewnego przełomu w kulinarnym świecie. Stworzył robota kuchennego z trzema rodzajami obrotów: niskim, średnim i wysokim, który pozwalał na przygotowywanie potraw w rekordowo krótkim czasie. Do dziś dnia to jedno z najbardziej znanych, wielofunkcyjnych urządzeń do kuchni. Marka tworzy też drobny sprzęt AGD różnego rodzaju w charakterystycznym, angielskim stylu.

Robot wielofunkcyjny Kenwood Chef.Robot wielofunkcyjny Kenwood Chef. Fot. Kenwood

Braun: udoskonalenie codzienności

Pierwszym produktem tej niemieckiej marki była taśma przemysłowa wykorzystywana w fabrykach, którą Max Braun stworzył w 1921 roku. Obecnie to stylowe produkty codziennego użytku, które znane są na całym świecie i wielokrotnie nagradzane za wzornictwo. To też sprzęt AGD wysokiej jakości. 

Blender Braun MQ to wielofunkcyjne urządzenie o wysokiej mocyBlender Braun MQ to wielofunkcyjne urządzenie o wysokiej mocy Fot. Braun

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • 8migotka8

    Oceniono 1 raz 1

    Modnym i użytecznym urządzeniem jest automatyczna Roomba. Wpadła mi w oko kilka lat temu podczas oglądania perfekcyjnej pani domu a od niedawna mam ją na własność. Odciąża mnie w codziennym odkurzaniu, no i robi pozytywne wrażenie na gościach. Lubię być osobą, która wyznacza trendy ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX