Francuska pościel i narzuty na łóżko. Teraz tańsze nawet o 73%

Wioleta Bednarczyk
01.10.2021 16:00
Pościel i narzuty francuskich marek NAF NAF i Guy Laroche to gwarancja dobrego snu oraz sposób na piękną dekorację sypialni. Teraz można je kupić o 73% taniej! Na wyprzedaży znalazłyśmy też porządne ręczniki tych marek. Je również kupisz z dużym rabatem!

pościelpościel Zalando

Wspaniale jest dobrze rozpocząć dzień! Dlatego przyjemny i komfortowy sen jest bardzo ważny - jest on podstawą dobrego, porannego nastawienia. W bawełnianych kompletach pościeli od NAF NAF i Guy Laroche dobrze się wyśpisz, gwarantujemy! Modne narzuty, które pięknie udekorują sypialnię teraz są o wiele tańsze! Poznaj wyjątkową wyprzedaż NAF NAF i Guy Laroche. 

Guy Laroche był francuskim projektantem tworzącym artystyczne wizje. Jego wyrafinowane kolekcje odzieży i tekstyliów są pełne francuskiego szyku i świadczą o wielkiej kreatywności ich twórcy. Produkty charakteryzuje wysoka jakość i niewielkie dekoracyjne detale - coś w sam raz dla miłośników elegancji i luksusu. 

NAF NAF to francuska marka odzieżowa, którą założył w latach 70. Patrick Pariente. W 1978 roku zaprezentował pierwszą kolekcję. Firma szybko odniosła sukces i zaczęła poszerzać obszary swojej działalności. Powstała kolekcja tekstyliów dla domu pod brandem NAF NAF Linge de Maison, w której znalazła się pościel, narzuty, ręczniki łazienkowe i plażowe oraz szlafroki.

Poniżej znajdziesz propozycje kolorowej pościeli z wyprzedaży.

Więcej o: