Francuska pościel i narzuty na łóżko. Teraz tańsze nawet o 70 %

Wioleta Bednarczyk/DZ
02.03.2020 13:30
Pościel i narzuty francuskich marek NAF NAF i Guy Laroche to gwarancja dobrego snu oraz sposób na piękną dekorację sypialni. Teraz można je kupić o 70% taniej!

Wspaniale jest dobrze rozpocząć dzień! Dlatego przyjemny i komfortowy sen jest bardzo ważny - jest on podstawą dobrego, porannego nastawienia. W bawełnianych kompletach pościeli od NAF NAF i Guy Laroche dobrze się wyśpisz, gwarantujemy! Modne narzuty, które pięknie udekorują sypialnię teraz są o wiele tańsze! Poznaj wyjątkową wyprzedaż NAF NAF i Guy Laroche. 

Pościel Guy Laroche w kolorze mlecznym i beżowym.Pościel Guy Laroche w kolorze mlecznym i beżowym. Fot. Guy Laroche

Guy Laroche był francuskim projektantem tworzącym artystyczne wizje. Jego wyrafinowane kolekcje odzieży i tekstyliów są pełne francuskiego szyku i świadczą o wielkiej kreatywności ich twórcy. Produkty charakteryzuje wysoka jakość i niewielkie dekoracyjne detale - coś w sam raz dla miłośników elegancji i luksusu.

Pościel Guy Laroche w kolorze niebieskim.Pościel Guy Laroche w kolorze niebieskim. Fot. Guy Laroche

NAF NAF to francuska marka odzieżowa, którą założył w latach 70. Patrick Pariente. W 1978 roku zaprezentował pierwszą kolekcję. Firma szybko odniosła sukces i zaczęła poszerzać obszary swojej działalności. Powstała kolekcja tekstyliów dla domu pod brandem NAF NAF Linge de Maison, w której znalazła się pościel, narzuty, ręczniki łazienkowe i plażowe oraz szlafroki.

Od 1989 roku marka wydawała magazyn NAF NAF, który rozprowadzano wraz z tytułem Elle.

Narzuty na łóżko od marki NAF NAF i Guy Laroche.Narzuty na łóżko od marki NAF NAF i Guy Laroche. Fot. NAF NAF i Guy Laroche

Więcej o: