Rustykalna Wielkanoc: Dekoracje stołu, które kupisz 70 % taniej

Wioleta Bednarczyk/DZ
04.03.2020 12:16
Dekorujemy wielkanocny stół w stylu rustykalnym. Modnie, uroczyście, naturalnie i bez nudy! Poznaj produkty Clayre & Eef i Inart, które są teraz tańsze nawet o 70 %!

Pomysłów na wielkanocne dekoracje jest sporo. To przede wszystkim moda wyznacza aktualne trendy, także wnętrzarskie. Podążając za stylem rustykalnym przygotowaliśmy 18 świetnych propozycji, które wyjątkowo, niebanalnie i wiosennie ozdobią stół podczas Wielkiej Nocy. Mają niepowtarzalny, rustykalny design, piękne wzory i wyjątkową formę stworzoną z naturalnych materiałów. Sprawią, że magia Wielkiej Nocy nabierze wyjątkowego charakteru.

Wielkanocne dekoracje stołu wykonane z naturalnych materiałów.Wielkanocne dekoracje stołu wykonane z naturalnych materiałów. Fot. Shutterstock

Clyre & Eef to marka rodzinna – świetny brand, w którym detal i hand made mają ogromne znaczenie. Wiele projektów jest ręcznie dekorowanych i malowanych. To rustykalny design z Limburg Haelen położonej w gminie Leudal w Holandii.

Wielkanocne dekoracje stołu w stylu rustykalnym.Wielkanocne dekoracje stołu w stylu rustykalnym. Fot. Clayre & Eef

Inart to grecka marka, która wyposaża wnętrza w modne i praktyczne produkty już od 1985 roku. Dziś działa już w ponad 30 krajach z całego świata.

Zobacz też inne wielkanocne dekoracje: podkładki na stół, piękne pudełko i poduszkę dekoracyjną z nadrukiem w kwiaty. 

Więcej o: