Praktyczne prezenty na Dzień Mężczyzny - oryginalne pomysły, które wywołają uśmiech

Agata Zielińska/DZ
04.03.2020 16:15
10 marca obchodzimy światowy Dzień Mężczyzn. Tego dnia warto pokazać, że docieniając naszych panów chcemy, by poczuli się wyjątkowo. Świętować możecie we dwoje przy kolacji z ulubionymi daniami partnera, a jeśli nie czujesz się mocna w kuchni - spędźcie czas w romantycznej restauracji. Dodatkowo możesz podarować ukochanemu praktyczny lub zabawny prezent, który wywoła radość. Przygotowałyśmy garść oryginalnych pomysłów na świetne prezenty!

Prezent dla mężczyznyPrezent dla mężczyzny Fot. Shutterstock

Przegląd designerskich prezentów dla mężczyzn, które wywołają uśmiech na jego twarzy

Świetnym pomysłem na prezent dla mężczyzny są grawerowane upominki lub te, które można spersonalizować. Np. szklanki do piwa lub whisky czy kostki do drinków. Do tego możesz dodać kule do kąpieli dla prawdziwych macho - o zapachu whisky! 

Nie tylko kobiety lubią dbać o swój wygląd! Z okazji Dnia Mężczyzny możesz podarować facetowi typowo męski zestaw kosmetyków do brody. Ich opakowania również można spersonalizować. Jeśli więc twój mężczyzna ma brodę lub planuje ją zapuścić, ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. 

Prawidła i książka to zestaw, który przypadnie do gustu każdemu gentlemanowi. W poniższych zestawach znajdziecie książkę autorstwa Adama Granville'a z personalizowaną okładką. "Gentleman. Mam zasady" oraz prawidła do butów, które precyzyjnie wypełniają wnętrze buta, przeciwdziałając pomarszczeniu i deformacji skóry obuwia. Są one wykonane z drewna kauczukowego. 

Zestaw prezentowy dla mężczyznyZestaw prezentowy dla mężczyzny Fot. Crazyshop

Więcej o: