Szklane prezenty na Dzień Kobiet i Mężczyzn: kieliszki, szklanki, trunki

Wioleta Bednarczyk/DZ
04.03.2020 16:05
15 szklanych pomysłów przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy szukają niebanalnych, a jednocześnie niedrogich prezentów na Dzień Kobiet i Mężczyzn. To świetne szkło i różne trunki z wesołymi nadrukami i możliwością personalizacji.

Cel – być szczęśliwym. Jest najważniejszy w życiu każdej i każdego z nas. Czasem trudno nam go osiągnąć, a przecież zapominamy, że droga do szczęścia jest krótka – wynosi dokładnie tyle, co na przykład... wysokość kieliszka do wina. Podaruj swojej drugiej połowie najkrótszą drogę do szczęścia, opatrując ją dodatkowo imienną dedykacją. W pakiecie z czerwonym winem będzie to trafiony prezent dla wszystkich winiarzy.

Czerwone wino alkoholowe Winna.Czerwone wino alkoholowe Winna. Fot. Crazyshop.pl

Mamy też gin Jesteś Ginialna, litrowe piwo Złoty Mąż, kamienie do whisky Superfacet i wiele innych niebanalnych pomysłów na prezent. Będą idealne na Dzień Kobiet i Mężczyzn i pozytywnie zaskoczą drugą połowę.

Gin Jesteś Ginialna.Gin Jesteś Ginialna. Fot. Crazyshop.pl

Solidny, duży kufel oraz szklanki do piwa i whisky z możliwością umieszczenia na nich własnego tekstu. To doskonała propozycja dla osób szukających niebanalnych, eleganckich upominków. Miłośnicy piwa i whisky z pewnością docenią osobisty charakter prezentu oraz jego solidne wykonanie.

Grawerowany kufel na kraftowe piwo.Grawerowany kufel na kraftowe piwo. Fot. Crazyshop.pl

Stylowe szklanki do latte z różnymi nadrukami to świetny pomysł na prezent! Wykonane zostały z transparentnego szkła hartowanego, odpornego na uderzenia i zarysowania. Są idealnie gładkie, grawerowanie wykonywane jest techniką laserową.

Grawerowana szklanka do latte - Kierowniczka.Grawerowana szklanka do latte - Kierowniczka. Fot. Crazyshop.pl

Więcej o: