Husla: niebanalne akcesoria kuchenne w stylu skandynawskim

Wioleta Bednarczyk/DZ
05.03.2020 14:15
Akcesoria kuchenne marki Husla wniosą do strefy gotowania nową jakość. To funkcjonalne produkty o pięknym, niebanalnym designie, z którymi przygotowywanie posiłków stanie się przyjemniejsze.

Marka Husla tworzy swoje produkty z najwyższej jakości materiałów z detaliczną precyzją widoczną na każdym etapie produkcji. Zaczyna się już od projektów graficznych, a kończy na opakowaniach zaprojektowanych przez światowej klasy projektantów.

Marka dba nie tylko o unikalny wygląd, ale także o funkcjonalność, ergonomię, dobór materiałów i estetykę swoich wnętrzarskich wyrobów. Pamięta także o zachowaniu restrykcyjnych norm ekologicznych i technologicznych. 

Akcesoria kuchenne Husla to świetny przykład nietuzinkowej formy i wyjątkowej funkcjonalności. Chlebak na nóżkach wykonany z drewna bambusowego ze stalową szufladą czy ceramiczny dzbanek o zaokrąglonych krawędziach z drewnianymi elementami to niebanalne produkty zaprojektowane w stylu skandynawskim.

Czarny czajnik Husla.Czarny czajnik Husla. Fot. Husla

Pięknie i porządnie wyglądają również przybory kuchenne. W ofercie marki dostępne są w zestawie składającym się z 5 elementów: łyżki cedzakowej, klasycznej, wazowej, do makaronu i szpatuły. Mają nylonowe wykończenie i akacjowe rączki. 

W ofercie marki są też inne świetne urządzenia i akcesoria kuchenne. To czajniki, młynki do pieprzu i soli, cukiernice o wyjątkowych kształtach i wykończeniach. Zobaczcie! 

Więcej o: