Globo Lighting: nastrojowe oświetlenie tarasu i balkonu z rabatem 70 %

To idealny moment, by rozpocząć przygotowania do aranżacji balkonu, tarasu lub ogrodu. Przygotwaliśmy propozycje modnego oświetlenia, które pozwoli na dłuższe cieszenie się chwilami pod chmurką. Teraz lampy zewnętrzne Globo Lighting z rabatami do 70 %.

Białe lampy zewnętrzne na długim kablu.Białe lampy zewnętrzne na długim kablu. Fot. Shutterstock

Modnie zaaranżowany taras, balkon lub ogród to oaza spokoju i relaksu w cieplejsze dni. Stylowe dodatki, meble wypoczynkowe i kwiaty umilają spędzony czas i pozwalają jeszcze lepiej cieszyć się każdą chwilą na świeżym powietrzu. Po zmierzchu jednak balkon, taras lub ogród potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, które ułatwi poruszanie się i zapewni rozświetlający efekt podczas wieczornych kolacji. Z pomocą przychodzą modne i praktyczne lampy zewnętrzne. 

Nastrojowe oświetlenie tarasu i balkonu, które pozwala na dłuższe cieszenie się chwilami pod chmurką.Nastrojowe oświetlenie tarasu i balkonu, które pozwala na dłuższe cieszenie się chwilami pod chmurką. Fot. Shutterstock

Świetne modele oferuje austriacka marka Globo Lighting, która już od 1998 roku oświetla domy, balkony, tarasy i ogrody przeróżnymi lampami. To produkty wysokiej jakości oraz w atrakcyjnej cenie. Teraz są jeszcze tańsze! Wiele modeli jest przecenionych nawet o 70 %.

Lampy solarne nastrojowo oświetlają taras.Lampy solarne nastrojowo oświetlają taras. Fot. Shutterstock

Dzisiaj marka Globo Lighting jest obecna już w ponad 50 krajach świata, a co roku dodaje do swojej oferty około 500 nowych modeli oświetlenia. Są tu m.in. lampy sufitowe, kinkiety i plafony. Nad designem pracuje zespół doświadczonych techników i znanych projektantów. Globo pojawia się także na prestiżowych targach w Frankfurcie, Mediolanie czy Hong Kongu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.