Magiczne kubki z nadrukiem, które zmieniają się pod wpływem ciepła

Wioleta Bednarczyk
18.03.2020 11:15
Magiczne kubki z nadrukiem, które zmieniają się pod wpływem temperatury tylko czekają, by dodać trochę magii twojemu wnętrzu, a tobie umilić dzień. To też pięć świetnych kolorów, które możesz dopasować do własnej grafiki lub zdjęcia.

Magiczny kubek, który zmienia kolor pod wpływem ciepła.Magiczny kubek, który zmienia kolor pod wpływem ciepła. Fot. Shutterstock

Przygotuj 330 ml wspomnień! Wybierz ulubione zdjęcie, także kolor kubka i zmień każdy łyk kawy lub herbaty w pełną inspiracji chwilę. Poprawisz sobie humor każdego poranka i podarujesz odrobinę relaksu każdego wieczora.Taką możliwość daje magiczny kubek z nadrukiem, który zmienia kolor po nalaniu ciepłego napoju. Można też go zaprojektować po swojemu. Prócz ulubionego kadru możliwe jest też dodanie różnych napisów i elementów graficznych. 

Magiczne kubki 'Mała księżniczka' i 'Fajna babeczka'.Magiczne kubki 'Mała księżniczka' i 'Fajna babeczka'. Fot. Empikfoto.pl

Jak zrobić magiczny kubek? 

Wystarczy wybrać kolor kubka, zaznaczyć jego magiczny rodzaj, potem kliknąć w czerwoną zakładkę "Stwórz kubek", a na koniec dodać ulubione zdjęcie bądź grafikę. 

Instagramowe kubki – zamów znajomemu kubek z jego zdjęciami z Instagrama! 

Magiczny kubek z własnym nadrukiem może być też świetnym prezentem dla bliskiej osoby, dla której można stworzyć własny projekt lub skorzystać z gotowych wzorów. 

Chcesz sprawić prezent bliskiej osobie? Polecamy stworzenie kolekcji magicznych kubków ze zdjęciem tej osoby lub wieloma różnymi, którymi podzieliła się na Instagramie. W połączeniu z różnymi kolorami tła mogą być piękną i niebanalną niespodzianką na lata. 

Dla przyjaciółki świetnym pomysłem jest magiczny kubek z napisem „Fajna babeczka”. Dla ukochanej osoby – „Dzień dobry, kocham Cię”. Jest też wyjątkowa propozycja dla córeczki. Kubek z odrobiną różu i napisem „Mała księżniczka” nada śniadaniu nowego smaku – pełnego smaku i radości. Do wyboru jest też wiele innych ciekawych grafik i napisów – dla męża, ucznia, koleżanki. Zobaczcie. 

Personalizowane modele w komplecie z łyżeczką: kubek z pojawiającym się zdjęciem

Nie zmieniają kolorów pod wpływem temperatury, jak magiczne kubki z nadrukiem. Mają za to bardziej opływowy kształt, kolorowe środki i także można je personalizować. Z ich pomocą można przygotować kubek z pojawiającym się zdjęciem, którego z pewnością nikt jeszcze nie posiada. Taki, którego także nie dostaniesz w żadnym sklepie.

Wykorzystaj dowolne elementy, by spersonalizować swój kubkowy szablon w całości. Daj się ponieść wyobraźni i swobodnie komponuj swoje fotografie, tekst i ulubione kliparty z oferty, które potem możesz oglądać kilka razy dziennie, podczas smacznych chwil z ulubioną kawą lub herbatą. 

Więcej o: