Artykuły biurowe, których nie może zabraknąć w domu. Idealne rozwiązania podczas pracy zdalnej

Stworzenie gabinetu podczas pracy zdalnej to nie lada wyzwanie. Poza odpowiednim umeblowaniem, ważne są również artykuły i przybory biurowe, które świetnie sprawdzą się również w domu. Oto nasze propozycje.

Tanie artykuły biurowe

Przeniesienie swojego stanowiska i wpasowanie go w cztery kąty może wydawać się niełatwe. Jednak przy dobrej organizacji, już w kilka dni sprawimy, że przystosujemy przestrzeń do nowych warunków. Jednak mimo odpowiedniego zagospodarowania, musimy pamiętać również o artykułach biurowych, których nie powinno zabraknąć podczas pracy zdalnej. Dzięki temu będziemy przygotowani na każdą ewentualność i sprawimy, że nasz gabinet zrobi wrażenie na niejednym gościu. Oto kilka pomysłów na praktyczne przybory biurowe.

Akcesoria biurowe- organizer do biura

Podstawą dobrej organizacji domowego lub firmowego biura jest utrzymanie porządku. Wszelkie przybory, które mają pomóc nam w pracy zdalnej, powinny znaleźć się w jednym miejscu i mieć odpowiednio wydzieloną przestrzeń. Wszechobecne akcesoria biurowe mogą stworzyć nieporządek i obniżyć nasz komfort pracy. Warto więc zainwestować w bardzo praktyczne pojemniki biurowe, potocznie zwane organizerami. Dzięki nim posegregujesz wszystkie potrzebne rzeczy i w nagłej potrzebie równie szybko je odnajdziesz. Na jaką wielkość organizera powinieneś się zdecydować? Wszystko zależy od ilości rzeczy. Jeżeli nie masz zbyt wielu przyrządów, wystarczy pojedynczy pojemnik z jedną lub kilkoma przegrodami. Na rynku dostępne są prawie wszystkie rodzaje, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Akcesoria biurowe- tablica magnetyczna

Tablica magnetyczna kiedyś dostępna w szkole, dziś może zagościć w twoim domowym biurze. Obecne są w każdej korporacji, ponieważ pomagają nam w organizacji, mogą służyć jako rodzaj przypominajki. Dodatkowo zawiera magnesy, dzięki czemu możesz przypiąć do niej wszystkie ważne dokumenty. To bardzo praktyczne i niedrogie rozwiązanie. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów tych produktów biurowych, jednak najlepiej wybrać min. wielkość A4. Wystarczy na potrzeby jednej osoby. Jak czyścić tablicę magnetyczną? Dostępne są specjalne płyny i pisaki, dzięki którym łatwo usunie się tusz z flamastrów. Jednak należy wiedzieć, że im dłużej utrzymuje się on na tablicy, tym ciężej będzie go zmyć. Jakie są najpopularniejsze rodzaje tablicy magnetycznej?

  • Flipcharty- wolnostojące tablice magnetyczne. Można przyczepiać na nich magnesy i pisać. Mają nóżki więc ustawisz je w dowolnym miejscu. Dostępne są zarówno duże jak i małe modele.
  • Stalowa- dosyć tani model ze stalowej powłoki. Możesz wieszać na niej magnesy, jest trwała i przystępna cenowo
  • Porcelanowa- matowa powierzchnia odporna na uszkodzenia.

Drobne akcesoria biurowe, które ułatwią prace w domu

Wydają się błahe, jednak bez tych drobnych akcesoriów biurowych, nasza praca może okazać się trudniejsza. Spinacze, zszywacze i zakreślacze to tylko kilka z nich. Przyjemna i uporządkowana przestrzeń, to idealne warunki do pracy zdalnej. Utrzymanie porządku jest bardzo ważne, dlatego warto zapatrzeć się w kilka różnych rodzajów drobnych akcesoriów biurowych. Wszystkie z nich warto trzymać w odpowiednich organizerach. Koniecznie zainwestuj w kalendarz i planner! Ciekawym rozwiązaniem są te marki Pukka Pad, które mają już porozdzielane części, co ułatwi ci organizowanie i planowanie. Te akcesoria biurowe naprawdę warto mieć w swoim gabinecie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.