Designerski album na zdjęcia: drewniany i z ekoskóry

Pewnie nie raz przeszło ci przez myśl, że albumy na tradycyjne fotografie są passé. Okazuje się jednak, że są jak najbardziej na topie i mogą stać się świetną pamiątką lub pomysłem na prezent! W zależności od okazji możesz wybrać album na zdjęcia wykonany z drewna lub ekoskóry. Sprawdź i wybierz najlepszy!

Tradycyjny album na zdjęcia - czy to na pewno przeszłość?

Album skórzanyAlbum skórzany Fot. EmpikFoto

W dobie rozwoju technologicznego na rynku pojawiły się przeróżne, nowoczesne gadżety, które zastąpiły tradycyjne wywoływanie zdjęć. Pewnie każdy z was nie raz słyszał o elektronicznych ramkach, które zdobią kominki w domu. Poza tym, większość z nas przechowuje zdjęcia na komputerach, tabletach czy smartfonach. Jednak są w naszym życiu momenty, które warto uwiecznić w tradycyjnych albumach. Zwłaszcza, że najnowsze modele są bardzo designerskie i ozdobią przy okazji każde wnętrze. Album na zdjęcia to nie tylko świetna pamiątka dla samego siebie, ale bardzo ciekawy pomysł na prezent tak naprawdę na każdą okazję - urodziny, chrzest, ślub. Uwiecznij najlepsze momenty i umieść je w ładne albumy na zdjęcia. Jest w czym wybierać!

Album na zdjęcia z ekoskóry

Album skórzanyAlbum skórzany Fot. EmpikFoto

Masz komplet zdjęć z wesela, pierwszej komunii, chrzcin, a może z ostatnich wakacji? Koniecznie umieść je w ładnym albumie na zdjęcia, aby tworzyły spójną historię wartą wielokrotnego odświeżenia i wrócenia do wspomnień w każdej chwili. Idealnym miejscem na ważne fotografie są eleganckie albumy z ekoskóry. Wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale są także personalizowane. A to oznacza, że na okładkę może trafić wybrany przez ciebie wzór oraz napis. Dzięki temu każdy duży lub mały album na zdjęcia będzie stanowił wyjątkowy tom rodzinnej historii! Na chrzest lub ślub idealny okaże się biały album na zdjęcia. Jest elegancki, a wybrany na okładce wzór będzie przypominał o jakże ważnej uroczystości. Album na zdjęcia jest świetny, jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień z pomysłem. I co najlepsze, możesz do nich sięgnąć w każdej chwili!

Album na zdjęcia drewniany

Album drewnianyAlbum drewniany Fot. EmpikFoto

Wyjątkowy, drewniany album na zdjęcia wklejane idealnie upamiętni ślub, chrzest, komunię, urodziny, czy rocznicę ślubu. Będzie także niebanalnym prezentem dla rodziny i bliskich. Wysoka jakość wykonania i trwałość sprawi, że album do zdjęć z powodzeniem będzie mógł przechodzić z rąk do rąk przez pokolenia. Wybierz zdjęcia, dodaj unikatową dedykację i ciesz się wspomnieniami każdego dnia! W albumie znajdziesz aż 20 kart, które można wypełnić fotografiami. Czy może być piękniejsza pamiątka? Postaw na elegancję i oryginalność w jednym! Duży album na zdjęcia, zwłaszcza drewniany z pewnością spodoba się osobom lubiącym eko dodatki. Trzeba przyznać, że to dość niecodzienne rozwiązanie, jeśli chodzi o okładkę. Tym bardziej może znaleźć sporą liczbę fanów.

Więcej o: