Białe żaluzje w salonie optycznie powiększą pomieszczenie: model drewniany to HIT

NS
19.03.2020 14:30
Jeśli białe żaluzje kojarzą ci się wyłącznie z tanim i niezbyt efektownym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o pomysł na dekorację okna to teraz z pewnością zmienisz zdanie. Niezłą furorę w dekoracji okien robią białe żaluzje drewniane. Białe żaluzje na okno w salonie czy w kuchni to strzał w dziesiątkę. Przekonaj się!

Białe żaluzje: zalety

Żaluzje drewniane i bambusowe - przegląd.Żaluzje drewniane i bambusowe - przegląd. Jakie żaluzje kupić? fot. www.anwis.pl

Białe żaluzje na okno mają główną zaletę - możliwość kontrolowania kierunku wpadania i natężenia światła. Wąskie lamele, które tworzą żaluzje, mogą być obracane o 180°, pod różnymi kątami. Białe żaluzje drewniane skutecznie hamują dopływ światła słonecznego do pomieszczenia, a pełniejsze zaciemnienie wnętrza umożliwiają dodatkowo boczne prowadnice. Standardowe białe żaluzje zbudowane są z cienkich lamelek połączonych sznurkami. Zwijając je, zapewnisz maksymalne nasłonecznienie pomieszczenia, a opuszczając, zaciemnisz je. Możesz także skierować światło w górę lub w dół, w zależności od tego, pod jakim kątem je ustawisz.

Białe żaluzje drewniane w salonie

Gdy klasyczne zasłony nie trafiają w twój gust, warto, żebyś pokusiła się o białe żaluzje. Aranżacja okna z żaluzjami powinna jednak pasować do całości wnętrza, w którym ją zastosujesz. Białe żaluzje drewniane w salonie dobrze osłaniają pomieszczenie przed słońcem i skutecznie hamują dopływ światła słonecznego. Wybierając białe żaluzje możesz spokojnie zrezygnować z firan i zasłon zbierających kurz. Białe żaluzje drewniane świetnie komponują się z wystrojem wnętrza i sprawiają, że staje się przytulny. Salon czy kuchnia będą wyglądać na większe!

Białe żaluzje drewniane w kuchni

Żaluzje bambusowe i drewniane - idealne do wnętrza.Żaluzje bambusowe i drewniane - idealne do wnętrza. Najlepsze żaluzje do mieszkania. fot. Anwis

Żaluzje drewniane są teraz dostępne w praktycznie każdym możliwym kolorze. Nie jest zaskoczeniem jednak to, że najbardziej popularne są jednak białe żaluzje. Dlaczego? Otóż białe żaluzje drewniane pasują tak naprawdę do każdego pomieszczenia, czy to w stylu skandynawskim czy etno. Mało tego. Są one uniwersalne i delikatne, co sprawia, że nie wybijają się na pierwszy plan, jeśli chodzi o dekoracje. Jeśli białe żaluzje sprawdzają się w salonie, to białe żaluzje drewniane w kuchni także okażą się strzałem w dziesiątkę. Rozświetl swoje pomieszczenie i spraw mu optycznie większy metraż!

Białe żaluzje

Więcej o: