Akcesoria do ogrodu, które umilą pracę i ucieszą każdego działkowca

Wioleta Bednarczyk
19.03.2020 17:35
Przedstawiamy 18 stylowych i praktycznych akcesoriów do ogrodu. Umilą pracę i sprawią radość każdemu ogrodnikowi. To też fajne pomysły na prezent z możliwością personalizacji.

Działka i ogród to nie tylko oaza spokoju. Tu się nie tylko odpoczywa, ale pracuje i rozwija ogrodowe umiejętności. Każdy miłośnik ogrodu i działki potrzebuje odpowiednich narzędzi i akcesoriów, które pomogą zadbać o rośliny oraz umilą spędzony czas. Wybraliśmy 18 praktycznych i ładnych przedmiotów, które sprawią radość każdemu ogrodnikowi.

Pas na narzędzia, krzesło z torbą termiczną, składany taboret z kieszonką na narzędzia ogrodowe, skrzynki i osłonki na doniczki, nasiona, leżak, zestaw grillowy to akcesoria, które z pewnością przydadzą się każdemu miłośnikowi ogrodnictwa. Mamy też drobne gadżety: notatnik, poduszkę, kubek, które mogą być świetnym prezentem dla zaprzyjaźnionego ogrodnika lub działkowca. Wszystkie produkty mają możliwość personalizacji. 

Pas na narzędzia dla miłośniczki prac ogrodowych.Pas na narzędzia dla miłośniczki prac ogrodowych. Fot. Crazyshop.pl

Działkowiec musi mieć leżak. Wybraliśmy kilka modeli z wesołymi nadrukami, które umilą chwile odpoczynku wśród zieleni.

Są też inne świetne akcesoria dedykowane wyłącznie ogrodnikom i działkowiczom, którzy uwielbiają pracę z roślinami. Wybrana osłonka z naturalnego drewna czy metalowa skrzynka pozwoli stworzyć własny, stylowy zielnik. Posiada tabliczkę z możliwością podpisania roślin.

Drewniana osłonka na doniczki.Drewniana osłonka na doniczki. Fot. Crazyshop.pl

Butelka z zaparzaczem to must-have każdego działkowca i ogrodnika

Dzięki niej 400 ml ulubionej, aromatycznej, ciepłej herbaty będzie można mieć zawsze przy sobie. Z pewnością umili czas podczas pracy w ogrodzie i błogiego odpoczynku na leżaku.

Butelka wykonana jest ze szkła, zaparzacz ze stali nierdzewnej, a jej zakrętka z bambusa, który nadaje modnej formy. Posiada też podwójne ścianki, które utrzymują temperaturę naparu oraz zapobiegają poparzeniom.

Szklana butelka z zaparzaczem do herbaty oraz elementami ze stali nierdzewnej i bambusową zakrętką.Szklana butelka z zaparzaczem do herbaty oraz elementami ze stali nierdzewnej i bambusową zakrętką. Fot. Crazyshop.pl

Więcej o: