Garnki Berlinger Haus: stylowy i praktyczny design węgierskiej marki

Wioleta Bednarczyk
23.03.2020 17:30
Designerskie i praktyczne garnki stalowe, granitowe i marmurowe węgierskiej marki Berlinger Haus to piękne kuchenne wyroby rzemieślnicze wysokiej jakości.

Marka Berlinger Haus narodziła się w samym sercu Europy – w Budapeszcie na Węgrzech. Jest częścią grupy Home Impex, która działa na rynku od 2007 roku. Berlinger Haus produkuje specjalistyczne, ręcznie robione, innowacyjne artykuły do kuchni. Wykonane z zaawansowanych technicznie i wysokiej jakości materiałów sprzedawane są dziś w 40 krajach świata.

Markę Berlinger Haus wyróżnia nie tylko dobra jakość oferowanych artykułów gospodarstwa domowego i akcesoriów kuchennych. To świetny design, który jest zgodny z najnowszymi trendami. Wszystkie sprzęty opracowane są wyłącznie przez projektantów Berlinger Haus.

W ofercie marki znajdują się świetne modele garnków. To wysokiej jakości naczynia o różnej pojemności i przeznaczeniu, w kolorze złota, czerni, czerwieni, grafitu, szarości i ciemnej zieleni, które pięknie dekorują kuchnię. Poznaj garnki Berlinger Haus!

Szare garnki Berlinger Haus z powłoką marmurową

Na każdym garnku znajdują się aż trzy warstwy marmuru, zaś każda z pokrywek wykonana jest ze szkła hartowanego. Garnki pięknie dekorują rączki i uchwyty w kolorze drewna. Garnki Berlinger z powłoką marmurową, tak jak wszystkie pozostałe z wymienionych, można myć w zmywarce i używać w piekarniku nagrzanym do 220°C. Wyposażono je również w system Turbo Induction, który pozwala oszczędzić do 35% energii. Świetnie sobie radzą na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych, indukcyjnych. Są przyjazne środowisku. 

Szare garnki Berlinger Haus z powłoką marmurową.Szare garnki Berlinger Haus z powłoką marmurową. Fot. Berlinger Haus.

Granitowe garnki Berlinger Haus w kolorze złota i grafitu

Modne linie w subtelnych i eleganckich kolorach złota oraz czerni wspaniale zaprezentują się w każdej kuchni, dodając jej szyku. Pokryte są potrójną warstwą granitową i mają pokrywki ze szkła hartowanego. Można ich używać na każdej z kuchenek.

Granitowe garnki Berlinger Haus w kolorze złota i grafitu są do kupienia w zestawie, w którym jest rondel z pokrywką: 16 x 8,5 cm, garnki z pokrywką w 3 rozmiarach: 20 x 10 cm, 24 x 12 cm, 28 x 12,5 cm oraz dwie patelnie: 28 x 5,2 cm i głębsza – 24 x 6,8 cm. Można również nabyć pojedyncze produkty. 

Granitowe garnki Berlinger Haus w kolorze złota.Granitowe garnki Berlinger Haus w kolorze złota. Fot. Berlinger Haus

Garnki Berlinger Haus: czerwone i czarne modele o przeróżnym przeznaczeniu

Zestaw garnków Berlinger Haus z odpinanym uchwytem – Click It 3+1 III w kolorze czarnym to produkty z wysokiej jakości aluminium pokrytego potrójną powłoką marmurową. Można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w piekarniku – do 220°C i myć w zmywarce. Wyposażono je również w system Turbo Induction, który oszczędza do 35% energii.  

Zestaw garnków Berlinger Haus z odpinanym uchwytem.Zestaw garnków Berlinger Haus z odpinanym uchwytem. Fot. Berlinger Haus

Jest też kolekcja czarnych patelni i garnków Berlinger ze złotym wykończeniem. Prócz pięknego designu wyróżnia je potrójna powłoka granitowa, która zmniejsza ryzyko przywierania potraw. Są odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek i płyt: elektrycznych, ceramicznych, gazowych, halogenowych, indukcyjnych.

Garnki Berlinger Haus czerwone to linia do odważnych i kolorowych kuchni. Kolekcję stworzono z wysokiej jakości kutego aluminium pokrytego potrójną warstwą granitową. Wyposażono ją również w szklane pokrywki wykonane z hartowanego szkła. Nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek. Wyróżnia je też system Turbo Induction i wysoka jakość wykonania z powłoką Eco Friendly. Garnki Berlinger Haus czerwone nie zawierają związków PFOA, ołowiu i kadmu.

Garnki Berlinger Haus czerwone.Garnki Berlinger Haus czerwone. Fot. Berlinger Haus