Niezbędny sprzęt AGD, który pomoże ci zachować kontrolę nad domowymi obowiązkami

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
05.05.2020 10:05
Domowe obowiązki pochłaniają sporo czasu i energii. Dzięki najnowszym technologiem mamy możliwośc robienia kilku rzeczy jednocześnie, a sprzęty AGD wyręczają nas w wielu uciążliwych czynnościach np. zmywaniu. Wybraliśmy zmywarki, płyty indukcyjne i piekarniki marki Electrolux, dzięki którym zaoszczędzisz czas, a zarówno gotowanie, jak i obowiazek zmywania naczyń będzie spełniony na najwyższym poziomie.
autor
open-image
  • Wymiary: 59,6 x 81,8 x 55 cm
   Zużycie wody na cykl: 9,9 litra
   System QuickSelect, który samodzielnie wybiera program zmywania na podstawie preferencji czasowych. Ta zmywarka poradzi sobie z tłustymi plamami, ale posiada także delikatny program do porcelany i szkła.
   Posiada także system AirDry, który polega na uchyleniu drzwi zmywarki po każdym cyklu, co zapewnia szybkie i efektywne suszenie, dzięki czemu nie powstają smugi.
   Sprawdź cenę
  • Wymiary: 59,6 x 81,8 x 55 cm
   Zużycie wody na cykl: 10,5 litrów
   To intuicyjna zmywarka dla wymagających perfekcjonistów. Ma mechanizm Beam on Floot, który wyświetla na podłodze czerwoną lub zieloną kropkę, informując tym samym użytkownika, czy program jeszcze trwa. Dzięki satelitarnemu ramieniu FlexiSpray, naczynia zostaną dokładnie umyte, niezależnie od ich ułożenia. Ten model zmywarki umożliwia pełną kontrolę nad zużyciem wody i energii.
   Sprawdź cenę
  • Wymiary: 59 x 52 cm
   Pola grzewcze: 4 pola indukcyjne
   Ta płyta marki Electrolux jest wielofunkcyjna. Rozpozna wielkość i obecność garnka, ma funkcję automatycznego szybkiego grzania, sygnał dźwiękowy poinformuje cię o zakończeniu grzania, dodatkowo nie musisz martwić się, czy nie zostawiłaś włączonego grzania - płyta sama wyłącza się po upływie określonego czasu.
   Sprawdź cenę
  • Wymiary: 78 x 52 cm
   Pola grzewcze: 4
   Łączenie pół grzejnych: tak
   Jeśli szukasz płyty indukcyjnej do nowoczesnego mieszkania, to warto zwrócić uwagę na właśnie ten model. To połączenie eleganckiego designu i nowoczesnego systemu. Ta płyta jest tak cienka, że idealnie integruje się z blatem kuchennym. Płyta z serii Slim- Fit wyposażona między innymi w bezprzewodową łączność z okapem H2H.
   Sprawdź cenę
  • To piekarnik dla perfekcjonistów - jeśli chcesz się poczuć jak szef kuchni - ten sprzęt ci to umożliwi. Za pomocą termosondy możesz dokładnie kontrolować temperaturę wywnątrz potrawy. Ten piekarnik także sam po sobie posprząta! Dzięki powłoce katalitycznej, piekarnik pochłania tłuszcz i samoczynnie oczyszcza się przy temperaturze 250°C.
   Sprawdź cenę
  • To piekarnik elektryczny parowy. Posiada funkcję SteamCrisp, która dzięki wykorzystaniu pary łączy soczystość dania z chrupiącą skórką. Dzięki połączeniu pary i gorącego powietrza dania pozostają soczyste i mogą być pieczone w niższych temperaturach. Ponadto piekarnik umożliwia czyszczenie pyrolityczne, zmieniające tłuszcz i zanieczyszczenia w popiół.
   Sprawdź cenę
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o: