Niezbędny sprzęt AGD, który pomoże ci zachować kontrolę nad domowymi obowiązkami

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
25.03.2020 11:05
Domowe obowiązki pochłaniają sporo czasu i energii. Dzięki najnowszym technologiem mamy możliwośc robienia kilku rzeczy jednocześnie, a sprzęty AGD wyręczają nas w wielu uciążliwych czynnościach np. zmywaniu. Wybraliśmy zmywarki i płyty grzejne marki Electrolux, dzięki którym zaoszczędzisz czas, a zarówno gotowanie, jak i obowiazek zmywania naczyń będzie spełniony na najwyższym poziomie.
autor
open-image
  • Zmywarka Electrolux EES47310L
   Wymiary: 59,6 x 81,8 x 55 cm
   Zużycie wody na cykl: 9,9 litra
   System QuickSelect, który samodzielnie wybiera program zmywania na podstawie preferencji czasowych. Ta zmywarka poradzi sobie z tłustymi plamami, ale posiada także delikatny program do porcelany i szkła.
   Posiada także system AirDry, który polega na uchyleniu drzwi zmywarki po każdym cyklu, co zapewnia szybkie i efektywne suszenie, dzięki czemu nie powstają smugi.
   Sprawdź cenę
  • Zmywarka Electrolux EEC67300L
   Wymiary: 59,6 x 81,8 x 55 cm
   Zużycie wody na cykl: 11 litrów
   To intuicyjna zmywarka dla wymagających perfekcjonistów. Mechanizm ComfortLift umożliwia uniesienie dolnego kosza, a dzięki satelitarnemu ramieniu FlexiSpray, naczynia zostaną dokładnie umyte, niezależnie od ich ułożenia. Ten model zmywarki umożliwia pełną kontrolę nad zużyciem wody, energii.
   Sprawdź cenę
  • Płyta grzejna Electrolux Slim-fit EIV835
   Wymiary: 78 x 52 cm
   Pola grzewcze: 5 pól indukcyjnych
   Łączenie pół grzejnych: tak
   Ta płyta marki Electrolux jest bardzo cienka i została stworzona z myślą o osobach, które lubią w kuchni eksperymentować i zdają się na intuicję. Dodatkowo posiada funkcję Hob2hood, która polega na tym, że za pomocą wiązki podczerwieni płyta samoczynnie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania.
   Sprawdź cenę
  • Płyta grzejna Electrolux EIS6648
   Wymiary: 59 x 52 cm
   Pola grzewcze: 4
   Łączenie pół grzejnych: tak
   Ta płyta grzejna marki Electrolux to kolejny inteligentny sprzęt, który pomoże ci kontrolować i zaoszczędzić czas. Potrafi rozpoznać obecność garnka, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci. Ma wbudowany timer i wyłącza się automatycznie. Ta płyta jest bardzo precyzyjna dzięki niej usmażysz, ugotujesz na kilka sposobów (np. sous vide) i udusisz potrawy w prawidłowy sposób.
   Sprawdź cenę
  • Kup piekarnik parowy Electrolux i wesprzyj program Pajacyk
   Kupuj niezbędny sprzęt AGD i wspieraj akcje charytatywne! W jaki sposób? Kupując piekarnik parowy marki Electrolux wystarczy, że zarejestrujesz paragon fiskalny, a firma przekaże 100 zł. na posiłki dla dzieci. Electrolux dostarcza posiłki dla głodnych i potrzebujących prosto do ich domów!
   Sprawdź cenę
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o: