Designerskie akcesoria kuchenne Zeller: małe, duże, mobilne

Małe i duże akcesoria kuchenne Zeller. Są tu produkty, które można schować w szafce, postawić na blacie, jak również mobilne, które można przestwiać w dowolne miejsce. To stylowe i funkcjonalne artykuły kuchenne na każdą kieszeń. Teraz są jeszcze tańsze.

Jaka byłaby kuchnia bez akcesoriów kuchennych, które spełniają różne role w domu? Pewnie mało praktyczna! Nie wyobrażamy sobie, by mogło ich zabraknąć w tak ważnej dla domu strefie gotowania i przygotowywania posiłków. Bez nich nie udałoby się na przykład pokroić pieczywa czy warzyw na ulubioną zupę. Artykuły kuchenne są absolutnym must-have. 

Dobre akcesoria kuchenne powinny wyróżniać się kilkoma cechami. Najważniejsza jest funkcjonalność oraz odpowiedni projekt, dzięki którym możliwe stają się rożne czynności w kuchni związane z gotowaniem i przygotowywaniem posiłków. Dobry design akcesoriów kuchennych dodatkowo umożliwia funkcję dekoracyjną. Stylowe przybory kuchenne można zostawić na blacie, by cieszyć też nimi oko.

Niemieckie akcesoria kuchenne Zeller łączą w sobie zarówno funkcjonalność, jak też modny design. To praktyczne przybory do kuchni o stylowych kształtach, solidnych formach i rożnych rozmiarach. Mają ciekawe projekty, które sprawdzą się w kuchni skandynawskiej, retro, klasycznej czy nawet industrialnej.

Drewniany stolik śniadaniowy Zeller.Drewniany stolik śniadaniowy Zeller. Fot. Zeller

Akcesoria kuchenne Zeller to idealny wybór dla miłośników mobilnych rozwiązań. Są większe artykuły kuchenne, które potrafią być świetnymi pomocnikami, produktami do przechowywania żywności, butelek czy drobnych przyborów kuchennych. Także serwowania posiłków.

Wózek kuchenny Zeller.Wózek kuchenny Zeller. Fot. Zeller

 Z czego wykonane są akcesoria kuchenne marki Zeller? 

Dominuje drewno, stal nierdzewna i wysokiej jakości tworzywa sztuczne. To materiały bardzo odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Jednak, by mogły idealnie spełniać swoje role to ich pielęgnacja nie może być również zaniedbywana. Na przykład drewno lubi być nawilżane oliwą lub olejem. Stal natomiast nie lubi wody, dlatego warto zwracać uwagę na dokładne suszenie takich przyborów kuchennych po każdym myciu. 

Lubisz akcesoria kuchenne, które pomagają w lepszej organizacji?

Szklane tablice magnetyczne będą idealne. Powiesisz na nich notatki, zapiski i karteczki z ważnymi informacjami. Sprawdzą się nie tylko w kuchni, ale w biurze i pokoju dziecka. Wszystkie wyposażono w 3 magnesy, pisak oraz uchwyty do zawieszenia.

Szklana tablica magnetyczna Zeller.Szklana tablica magnetyczna Zeller. Fot. Zeller

Świetnym rozwiązaniem w kuchni są też szklane płyty ochronne na kuchenkę indukcyjną lub ceramiczną. Chronią przed zabrudzeniami, uszkodzeniami i osiadaniem kurzu. Są wytrzymałe, odporne na uderzenia i zarysowania, z wierzchnią stroną żaroodporną. Szklane płyty ochronne mogą być też dodatkowym blatem, podstawką pod naczynia, a oparte o ścinę chronią ją przed zachlapaniem. Są łatwe w pielęgnacji, nie pochłaniają zapachów i przeciwdziałają zagnieżdżaniu się bakterii. Mają specjalne stopki, które umożliwiają zachowanie odpowiedniego odstępu od płyty grzewczej lub blatu. Spełniają też wymogi UE w zakresie jakości i bezpieczeństwa.

Szklana płyta ochronna na kuchenkę.Szklana płyta ochronna na kuchenkę. Fot. Zeller

Więcej o: