TOP 5 pomysłów na spędzanie czasu w domu

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
26.03.2020 07:41
Niespodziewany czas wolny może pokrzyżować plany i sprawić, że przez jakiś czas ciężko będzie się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Kiedy dzieci cieszą się z oddechu od szkoły, ty główkujesz jak mogą spędzić ten czas z pożytkiem. Przedstawiamy 5 pomysłów na spędzanie czasu w domu, które znajdą swoich zwolenników zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci.
autor
open-image
  • Projektowanie nadruku na plecak

   Plecak ze zdjęciem lub dowolnym projektem graficznym wykonanym przez twoje dziecko idealnie podkreśli jego indywidualność! Plecak sznurkowy wykonany jest z ekologicznej bawełny i dostępny jest w dwóch kolorach: beżowym i białym. Projektowanie grafiki to niezła frajda! W czasie wolnym różne, kreatywne pomysły przychodzą do głowy.
   Sprawdź cenę
  • Stworzenie plakatu rodzinnego

   Świetnym zamiennikiem tradycyjnych zdjęć w ramkach jest plakat rodzinny, który możesz zrobić sama od podstaw! Stwórz ciekawą kompozycję z jednego lub kilku zdjęć. Dodaj własny tekst i skorzystaj z bazy ozdobnych clipartów, ramek i teł. To świetny pomysł na kreatywne zagospodarowanie wolnego czasu. Stwórz ozdobę z pięknych, rodzinnych wspomnień!
   Sprawdź cenę
  • Projektowanie fotoksiążki

   Masz mnóstwo cyfrowych zdjęć nieuporządkowanych w żaden sposób? Właśnie teraz masz czas na to, aby w końcu je posegregować i stworzyć tym sposobem fotoksiążkę, która będzie świetną pamiątką i posłuży na długie lata. Umieść w jednej książce wspomnienia z urodzin, wyjazdów, ślubu lub innej, ważnej dla ciebie okazji. Będziesz mogła do nich wrócić w każdej chwili!
   Sprawdź cenę
  • Układanie puzzli

   Puzzle to zawsze świetny kompan na zabicie czasu. Podkręcają również kreatywność i pozwalają ćwiczyć skupienie. To świetna sprawa, jeśli ma się dużo czasu wolnego. Jeszcze lepsza, jeśli puzzle tak naprawdę możesz zaprojektować sama! Chociażby używając do tego ulubione zdjęcie. Puść wodze wyobraźni!
   Sprawdź cenę
  • Układanie zdjęć w albumie

   Jesteś fanką tradycyjnych zdjęć? W takim razie na pewno spodoba ci się układanie ich w świetnym, designerskim na dodatek drewnianym albumie. Do wspólnej zabawy możesz zaprosić swoje pociechy i przy okazji opowiadać im historie związane ze zdjęciami. To super sprawa na spędzanie czasu w rodzinnym gronie.
   Sprawdź cenę
autor

** **

Redakcja

Więcej o: