Domowe sprzęty i akcesoria Grundig z ogromnym rabatem. Ekspres do kawy jest tańszy o 50%!

Joanna Szczurek
12.10.2020 13:50
Grundig to jedna z najwiekszych marek zajmujących się produkcją elektroniki użytkowej. Firma pochodzi z Niemiec i działa na rynku już od prawie 70 lat. Teraz ich produkty kupisz nawet 66% taniej. Zobacz najciekawsze, praktyczne urządzenia, które naszym zdaniem warto mieć.

spieniacz do mlekaspieniacz do mleka fot. zalando

Więcej praktycznych urządzeń znajdziesz poniżej. 

Kiedy trwają wyprzedaże warto kupić przydatne urządzenia w okazyjnej cenie! W przecenionym asortymencie niemieckiej marki Grundig znalazłyśmy sprzęt, który sprawdzi się w każdym domu. Warto zwrócić szczególną uwagę na suszarkę z dyfuzorem lub z funkcją jonizacja powietrza. Świetnie prezentuje się również suszarka z funkcją SilenceDry ™, który pozwala na wyjątkowo ciche suszenie włosów. Polecamy też model z ze składanym uchwytem, który jest idealny na wyjazdy, czy do zabrania ze sobą na siłownię. Zajmuje mało miejsca i jest bardzo poręczna.

Marka Grundig ma w swojej ofercie także urządzenia kuchenne. Zobacz ich stylowy spieniacz do mleka o nowoczesnym designie i świetny ekspres do kawy. My proponujemy również blender.

Marka Grunding cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Ich ekspresy do kawy, odkurzacze i suszarki znajdziecie w wielu domach. Produkty Grunding są przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne, ale ich design jest elegancki więc pasują do każdego wnętrza - nie musisz ich chować po kątach i w szafkach - poniższe sprzęty będą ozdobą twojego domu! Co warto kupić? Poniżej znajdziesz nasze propozycje z rabatem do -65%!

Więcej o: