Stylowy notes, który możesz personalizować. Stwórz swój własny przepiśnik lub pamiętnik

VN
22.04.2020 09:42
Potrzebujesz modnego i wygodnego notesu, w którym zapiszesz wszystkie swoje tajemnice? A może od dłuższego czasu zastanawiałaś się nad tym, aby założyć swój przepiśnik? To idealny moment. Spersonalizuj go dla siebie i ciesz się przejrzystością notatek.

Notes - spersonalizuj go po swojemu

Stylowy i solidnie wykonany notes, a może świetny zeszyt do szkoły, który będzie służył przez lata? Proponujemy modele z okładką ze sklejki. To hity ostatniego sezonu. 

Natomiast jeśli od dłuższego czasu zastanawiałaś się nad własnym pamiętnikiem, czas który teraz mamy pozwoli ci go wykorzystać, tak jak tylko chcesz. Tworząc pamiętnik lub dziennik chcemy żeby był wyjątkowy i niepowtarzalny, w końcu powierzamy mu największe tajemnice. Świetnym pomysłem na taki wyjątkowy zeszyt jest jego personalizacja. Taką możliwość daje empikfoto, który przygotował gamę produktów, którą dopasujesz do swoich potrzeb. Tworząc pamiętnik możesz wybrać okładkę i jej napis. Nasz pomysł to motywacyjny cytat lub sentencja! Oto kilka pomysłów: 

 • "Jeśli zaproponują ci miejsce w statku kosmicznym, nie pytaj, co to za miejsce. Po prostu wsiadaj." Sheryl Sandberg
 • "Rób to, co uważasz za stosowne. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto uważa inaczej…" Michelle Obama
 • "Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości." Amelia Earhar

pamiętnikpamiętnik fot. empikfoto.pl

Przepiśnik marzeń dla ciebie i bliskiej osoby

W czasie kwarantanny i przymusowego home office, wiele z nas zaczęło odkrywać swoje nowe talenty. Moim, bez wątpienia jest pieczenie i gotowanie! Niezliczona ilość telefonów do babci, po jej najlepsze przepisy na szarlotkę czy świąteczną babkę to była dla mnie przyjemność. Zastanowiłam się nad tym, żeby gdzieś ulokować tę tajemną widzę. W tym właśnie pomógł mi przepiśnik. Chciałam aby był wyjątkowy i porządny, bo jak wiemy w kuchni często może coś nam się rozlać czy przybrudzić. Empikfoto oferuje naprawdę ciekawe i przyjemne dla oka projekty. Moim ulubionym jest przepiśnik z babeczkami, ale jeżeli kupowałabym go dla babci, zdecydowałabym się na model oprawiany w drewno. To pomogłoby w trudnych zadaniach - wiele z nas ma powycinane przepisy z gazet, które często są w gigantycznym nieporządku. Ten zeszyt upora się nawet z takimi ewenementami! Możesz wybrać okładkę, ale i środek: kratkę, linię czy czyste strony!

przepiśnikprzepiśnik fot. empikfoto.pl

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • mardaani.74

  Oceniono 12 razy 8

  nie wiem jak inni, ja słowo przepiśnik odbieram jakoś tak negatywnie, nie podoba mi się brzmienie tego słowa

 • jaca87

  Oceniono 2 razy 2

  Kupowałem ostatnio dla syna podobne zeszyty na cewe u robią mega robotę!

 • qasco

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko Moleskine

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX