Modele pralek i suszarek, dzięki którym ubrania będą czyste, starannie wysuszone i mniej pogniecione

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
26.02.2020 12:39
Rozważasz zakup suszarki do ubrań? Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas i miejsce! Wybraliśmy nowoczesne modele suszarek oraz pralek, które nie gniecą ubrań marki Electrolux. Mają funkcję, dzięki którym ubrania będą przede wszystkim starannie wysuszone, odświeżone zachowają nowy wygląd i nie powodują uciążliwych zagnieceń materiałów.
autor
open-image
  • Suszarka Electrolux systemem DelicateCare

   Electrolux PerfectCare EW8H458BP
   Myślisz nad zakupem suszarki do ubrań, ale obawiasz się o skurczone lub pozaciągane tkaniny? Ten model suszarki zadba, aby ubrania były przede wszystkim starannie wysuszone w nawet o połowę niższej temperaturze. W suszarce zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym ubrania suszone są w skuteczny i bezpieczny dla nich sposób. Czujniki mierzą poziom wilgotności każdego załadunku, by ubrania nie były narażone na nadmierne działanie ciepła.
   Sprawdź cenę
  • Pralka z systemem SteamCare

   Electrolux EW7F348SP PerfectCare
   Prasowanie często jest konsekwencją prania ubrań, ale jak zapewnia producent - w wypadku pralki Electrolux PerfectCare możesz uniknąć uciążliwych zagnieceń!
   Pralka ta ma system SteamCare, który kończy każde pranie cyklem parowym. Dzięki temu ubrania są gładsze, a prasowanie można ograniczyć do minimum.
   Sprawdź cenę
  • Suszarka z systemem CycloneCare

   Electrolux EW9HEU478R PerfectCare
   Ten model suszarki z linii PerfectCare jest idealny do suszenia delikatnych tkanin, jak jedwab. Według producenta ta suszarka jest niezwykle delikatna i suszy bardzo równomiernie dzięki specjalnie opracowanym ruchom bębna i przepływowi powietrza odzież zachowa swój oryginalny fason, kształt i niezwykłą miękkość na dłużej. To model idealny do nowoczesnych wnętrz. Drzwi suszarki możesz zamontować w aż czterech dowolnych pozycjach!
   Sprawdź cenę
  • Pralka z systemem SensiCare

   Electrolux EW6F427WP PerfectCare
   SensiCare to funkcja, dzięki której ubrania zachowają nowy wygląd przez bardzo długi czas. nteligentna pralka Electrolux posiada funkcję SensiCare, która odpowiada za to, by ubrania przez dłuższy czas wyglądały jak nowe. Polega ona na tym, że po załadowaniu sprzęt sam oblicza czas i intensywność cyklu prania. Dzięki czemu ubrania piorą się dokładnie tyle, ile powinny, by być świeże, czyste i pachnące.
   Sprawdź cenę
  • Pralka z systemem SteamCare, PerfectCare i FreshScent

   Electrolux EW7F348SP PerfectCare
   Pranie za pomocą pary, czyli funkcja FreshScent sposób na świeże, higieniczne i niepogniecione ubrania.
   Dzięki funkcji FreshScent możesz odświeżać swoje ubrania za pomocą pary, gdy nie są one zabrudzone, a chcesz czuć się w nich świeżo. Dzięki temu zapewnisz też większą żywotność swoim ubraniom.
   Sprawdź cenę
  • Suszarka z systemem Samrt Sense, SensiCare, DelicateCare, EcoFLow

   Electrolux EW8H458BP PerfectCare
   System EcoFlow zapewnia energooszczędne i wydajne suszenie ubrań. Zapewnia odpowiedni obieg powietrza w urządzeniu. Dzięki funkcji GentleCare twoje ubrania będą się suszyć w temperaturze blisko połowę niższej niż w suszarkach kondensacyjnych, a Outdoor Programme przywróci wodoodporność ubraniom!
   Sprawdź cenę
autor

*** ***

REDAKCJA

Więcej o: