Szwedzkie dotacje - czego dotyczą i jak uzyskać największe dofinansowanie?

Energia odnawialna stała się już częścią naszej codzienności, podobnie jak dbanie o ochronę środowiska. Geotermalne źródła energii stanowią przyjazną środowisku i domowemu budżetowi alternatywę w dziedzinie ogrzewania. Dzięki programowi Szwedzka Dotacja możesz uzyskać nawet 10 tysiecy dofinansowania do pompy cieplnej szwedzkiej marki NIBE!
autor
open-image
  • Program Szwedzka Dotacja

   Program Szwedzka Dotacja dotyczy dofinansowania, które można uzyskać na pompy ciepła NIBE. To lider wśród europejskich producentów pomp ciepła, które są ekologicznym źródłem ciepła w gospodarstwach domowych. Program Szwedzka Dotacja trwa do 30 czewca, a maksymalna kwota dofinansowania jaką można uzyskać wynosi aż 10 tysięcy zł. Przedstawiamy warunki, które trzeba spełnić, by kwota dotacji była jak najwyższa.
   Sprawdź
  • Jak uzyskać dofinansowanie na pompę ciepła?

   Wystarczy, że do 30.06.2020 r. złożysz wniosek o Szwedzką Dotację.
   Dotacją objętych jest łącznie 200 sztuk gruntowych pomp ciepła oraz 200 sztuk powietrznych pomp ciepła NIBE. Program ten skierowany jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora w okresie trwania promocji.
   Sprawdź
  • Kwoty dofinansowania

   Dotacja do pompy ciepła wynosi do 5000 zł, ale możesz ją zwiększyć o 1000 zł, decydując się na zakup rekuperatora NIBE ERS lub GV-HR. Dotację do pompy ciepła zwiększysz o 4000 zł przy zakupie zestawu fotowoltaicznego NIBE PV, a przy zakupie rekuperatora i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV kwota dotacji zwiększy się o 5000 zł.
   Sprawdź
  • Jak skorzystać z dofinanowania?

   Po złożeniu wniosku e-mailem otrzymasz kupon potwierdzający przystąpienie do promocji, wtedy wystarczy wybrać instalatora oraz typ pompy ciepła, a następnie dokonać zakupu pompy w obniżonej cenie o kwotę dotacji. Szwedzką Dotację można łączyć z ulgą podatkową i dotacją w ramach programu „Czyste Powietrze” i „Mój Prąd”.
   Sprawdź
  • Pompa ciepła NIBE

   Pompy ciepła pobierają energię z powietrza, gruntu lub wody. Służą do ogrzewania/chłodzenia domów jednorodzinnych oraz większych budynków mieszkalnych i komercyjnych. Gruntowe pompy ciepła cechuje wysoka efektywność i niski wpływ warunków atmosferycznych na wydajność urządzenia. Powietrzne pompy ciepła pracują mniej efektywnie gdy temperatura na zewnątrz spada, ale z kolei nie wymagają kosztownych prac ziemnych.
   Sprawdź
  • System z pompą ciepła i zestawem fotowoltaicznym NIBE PV

   System składa się z gruntowej lub powietrznej pompy ciepła NIBE i zestawu fotowoltaicznego NIBE PV. Zestaw fotowoltaiczny NIBE PV zawiera moduł komunikacyjny EME do współpracy z pompą ciepła NIBE, umożliwiający wzrost wydajności jej pracy, podczas bieżącej produkcji energii elektrycznej ze słońca.
   Dzięki takiemu połączeniu, można uzyskać niemal zerowe rachunki za energię.
   Sprawdź
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o: