Tapicerowane meble do relaksu w różnych stylach: łóżka, sofy, fotele

Przedstawiamy różnorodny design wypoczynkowy o modnym wzornictwie i kolorach. To tapicerowane łożka, sofy, narożniki i fotele, które zapewnią wygodny relaks z książką czy udaną sjestę. Będą też świetnym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza.

Piękne i wygodne meble do relaksu to aranżacyjna podstawa każdego domu, a ich wybór to nie lada sztuka. W ofercie producentów jest mnóstwo różnorodnych modeli, które różnią się między sobą kształtem, wielkością i materiałem wykonania. Ponadto ich wybór wymaga również aranżacyjnej analizy wnętrza. Wypoczynkowy zestaw powinien pasować do reszty mebli czy dodatków w domu, by mógł tworzyć z nimi stylową strefę komfortu.

Wybraliśmy dla was ciekawą ofertę tapicerowanych mebli do relaksu, które mają bardzo różnorodne wzornictwo. To wygodne i stylowe propozycje do każdego wnętrza – sypialniane łóżka, sofy, narożniki i fotele. 

Strefa relaksu w sypialni: tapicerowane łóżka o różnorodnych formach

Łóżko jest najważniejszym meblem sypialni i potrafi pięknie podkręcić styl tej strefy wypoczynku. Dlatego każdy szczegół jego konstrukcji jest istotny i wpływa na ogólny odbiór wizualny. Tapicerowane modele obite miękką, dekoracyjną tkaniną mogą wystylizować sypialnię na wiele różnych sposobów.

Styl tapicerowanego łóżka charakteryzuje zagłówek, który może przybierać różne kształty. Najczęściej spotyka się tapicerowane modele prostokątne, kwadratowe lub półkoliste. Prezentują takie style jak glamour, pałacowy, retro czy też minimalistyczny. Łóżko sypialniane może mieć prostą i gładką formę bez zdobień, a także zawierać dekoracyjne elementy w postaci guzików lub koralików wpuszczonych w tapicerkę, które wyznaczają przy okazji wzór pikowania.

Łóżko welurowe Snodroppe.Łóżko welurowe Snodroppe. Fot. ScandicSofa

Materiały sypialnianych mebli do relaksu są bardziej lub mniej włochate, aksamitne, odporne na plamy i łatwe do czyszczenia. Często bez konieczności używania środków piorących, a jedynie wody. To tkaniny obiciowe XXI wieku o wysokiej jakości, często ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Mają nowoczesne faktury i kolory, świadczące o praktycznym podejściu producentów. 

Wygodne meble do salonu

Sofa, narożnik, fotel z podnóżkiem lub pufą to najpopularniejsze meble do relaksu każdej strefy dziennej. Ich dzisiejsze wzornictwo przedstawia wiele nieszablonowych i zaskakujących form, jak również modeli o standardowych kształtach. Dlatego z powodzeniem można odnaleźć wymarzony projekt. 

Wygodna kanapa o lekkiej formie 

Sofa Orkidé czy Fern o skandynawskim wzornictwie to niebanalna propozycja dla osób szukających klasycznego wdzięku, nowoczesnego designu, a także wyjątkowej i nietuzinkowej formy. Model Orkidé wykończony jest tkaniną łatwoczyszczącą, która jest hitem ostatnich sezonów. Posiada funkcję spania i kształtem przypomina nowoczesną wersalkę. Natomiast welurowa sofa Fern to przykład prostej, ale interesującej formy z odrobiną elegancji. 

Orkidé i Fern to wygodne meble do salonu, które sprawdzają się w przeróżnych aranżacjach. Mają również spore możliwości doboru kolorystyki obicia.

Welurowa sofa Fern o długości 223 cm.Welurowa sofa Fern o długości 223 cm. Fot. ScandicSofa

Narożne meble do relaksu

Przedstawiamy narożne meble do relaksu, które przyciągają uwagę wyjątkowym i niepowtarzalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania. To produkty o wzornictwie skandynawskim, retro czy też nowoczesnym. Mają różnorodne rozmiary, niektóre także mechanizm regulacji kąta nachylenia oparcia, który pozwala na stworzenie powierzchni do spania. Na przykład welurowy narożnik Fern, który łączy w sobie praktyczność z klasycznym stylem i szykiem. Ma świetnie wyprofilowane oparcia oraz ponadczasową formę wykonaną z drewna bukowego i włoskiej tkaniny. Pięknie ozdobi każde wnętrze. W towarzystwie pufy i foteli z tej samej kolekcji stworzy wygodną i piękną strefę relaksu. Narożnik Fern dostępny jest w  różnych kolorach. Nam bardzo się podoba w wersji ciemnozielonej oraz szarej. 

Fern - narożny mebel do relaksu z funkcją spania.Fern - narożny mebel do relaksu z funkcją spania. Fot. ScandicSofa

Stylowy i wygodny fotel

To fajna propozycja do każdego wnętrza. Przedstawiamy fotele w różnych stylach, które zapewnią wygodny relaks z książką, jak również udaną sjestę. Będą też świetną dekoracją mieszkania. 

Więcej o: