Akcesoria na balkon i do ogrodu, z którymi zaaranżujesz modny kącik

Modne dodatki są podstawą aranżacyjną każdego wnętrza. Przedstawiamy akcesoria na balkon, które pozwolą stworzyć stylową strefę wypoczynku i pomogą w lepszej organizacji przyjęć na świeżym powietrzu.

Wiosna i lato to świetny czas na tarasowe przyjęcia i wypoczynek pod chmurką. Warto wtedy nieco odświeżyć balkon, taras czy ogród, by móc cieszyć się każdą słoneczną chwilą na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. 

Co się przyda na balkonie, tarasie i ogrodzie? Strefa wypoczynku na świeżym powietrzu nie istnieje bez odpowiednio dobranych mebli wypoczynkowych. Są absolutnym must-have. Podobnie, jak stylowe akcesoria, które podkręcą klimat takiej przestrzeni.

Modne poduszki dekoracyjne, świetlne girlandy, lampiony, świeczki czy stylowe kubki, kufle, pokale potrafią wspaniale umilić wypoczynek. Dlatego warto w nie nieco zainwestować. Nie kosztują wiele, a efekt aranżacyjny potrafi być jest spektakularny.

Akcesoria na balkon i do ogrodu, które pozwolą stworzyć stylową strefę wypoczynku i pomogą w lepszej organizacji przyjęć na świeżym powietrzu.Akcesoria na balkon i do ogrodu, które pozwolą stworzyć stylową strefę wypoczynku i pomogą w lepszej organizacji przyjęć na świeżym powietrzu. Fot. Pin Decoclico.fr

Tekstylne dekoracje, które ozdobią wakacyjny salon

Poduszki dekoracyjne dobiera się do stylu aranżacji i barw mebli wypoczynkowych. Na przykład skandynawska oaza pod chmurką lubi nordyckie wzory z dominacją niebieskiego, czerwonego, różowego czy żółtego. Modne są też wzory florystyczne z motywami lasu i dżungli. Wnoszą mnóstwo wakacyjnego klimatu. 

Ogrodowe kubki i szklanki, które sprawdzą się na balkonie i w ogrodzie

Wspaniale jest wypić pyszną kawę lub herbatę w ulubionej strefie wypoczynku. Kubki emaliowane będą do tego idealne ponieważ są wykonane z metalu. W razie upadku nie stłuką się. Dlatego polecamy je szczególnie rodzinom z dziećmi. 

Emaliowane kubki są świetnym wyborem na taras lub balkon.Emaliowane kubki są świetnym wyborem na taras lub balkon. Fot. Empikfoto

Podczas balkonowych, tarasowych czy ogrodowych przyjęć przyda się również szkło. Do piwa idealne będą kufle i pokale, do wina czy martini - odpowiednie kieliszki.

Fartuszki do grillowania 

Są bardzo praktycznym elementem tarasowego lub ogrodowego biesiadowania przy grillu. Przedstawiamy fartuchy w cztery kolorach: białym, czarnym, granatowym oraz naturalnym. Są wykonane ze 100%, wysokogatunkowej bawełny i zachowują swoją oryginalną formę nawet po wielu praniach. Fartuch można zamówić również z własnym projektem nadruku. Ma też dobrą cenę. 

Fartuch z możliwością personalizacji.Fartuch z możliwością personalizacji. Fot. Empikfoto

Więcej o: