Niektóre domowe obowiązki wypełnią się same - potrzebujesz tylko odpowiedniego sprzętu. Promocja na odkurzacze trwa!

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
22.06.2020 11:45
Natłok domowych obowiązków sprawia, że nie masz czasu dla siebie? Wybrałyśmy sprzęty gospodarstwa domowego, które wyręczą cię w sprzątaniu, a nawet zrobią dwie rzeczy w tym samym czasie! Skorzystaj z promocji na nowoczesne odkurzacze, a zaoszczędzony czas i pieniądze przeznacz na przyjemności.
autor
open-image
  • Odkurzacz automatyczny Mijia Roborock S5 Max Vacuum Cleaner
   Odkurzacz automatyczny Mijia Roborock to urządzenie które kompleksowo zajmie się twoim domem. Nie tylko odkurzy z powierzchni najmniejsze pyłki i kurz, ale także umyje podłogi. Sterowanie robotem jest niezwykle łatwe i odbywa się z poziomu aplikacji.
   Możliwe jest zaplanowanie sprzątania określonego pokoju o różnych porach i o różnych datach. Czas porządków oraz ich obszar możesz z łatwością zaplanować. Według producenta ten odkurzacz piorący poradzi sobie z każdym pobrudzenie i nawet progi go nie powstrzymają.
   Sprawdź cenę
  • Proscenic M7 Pro – odkurzacz samojezdny, robot sprzątający
   To inteligentny robot sprzątający, który odkurzy i umyje podłogi i dywany w twoim domu. Ten sprzęt także jest obsługiwany za pomocą aplikacji. Jest jednym z najbardziej samodzielnych odkurzaczy na ranku. Gdy bateria się rozładowuje sam wraca do bazy ładującej i sam pozbywa się brudu ze zbiornika. Robot ma aż 24 czujniki, które pomagają mu stworzyć mapę domu i ustalić najlepszą drogę, by posprzątać w jaki najkrótszym czasie.
   Sprawdź cenę
  • Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia
   To inteligentny odkurzacz i mop w jednym. Najnowszy model Xiomi ma wbudowany skaner laserowy, który zapisuje mapę sprzątania i koryguję ją w czasie rzeczywistym - zauważy każde przemeblowanie i nie ominie żadnego fragmentu podłogi. Nie chcesz sprzątać konkretnego pomieszczenia lub danej powierzchni? Możesz postawić przed robotem wirtualne ściany za pomocą aplikacji.
   Sprawdź cenę
  • Odkurzacz pionowy JIMMY
   To odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu sprzątanie będzie szybkie, przyjemne, a efekt zauważysz gołym okiem. Jedno ładowanie wystarczy na 60 min pracy. Specjalna szczotka nie tylko zmiecie pył, kurz, ale także umyje ślady po łapach pupila i wypoleruje podłogę. Ten odkurzacz usunie także włosy i sierść bez wplątywania ich w szczotkę.
   Sprawdź cenę
  • Odkurzacz Dreame V9
   Ten odkurzacz bezprzewodowy pozbędzie się nie tylko niewidocznego gołym okiem kurzu, ale także większych śmieci i papierków. Ma wbudowany pięciokrotny system filtracji HEPA, który odfiltrowuje 99,99% kurzu wypuszczając do pomieszczenia czyste powietrze. W zestawie znajdziecie dużo końcówek, dzięki którym dokładnie i dogłębnie wyczyścicie wszystkie powierzchnie w domu.
   Sprawdź cenę
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • aniulek123x

  Oceniono 10 razy 2

  Nienawidzę zmywania i odkurzania, dlatego pierwszym zakupem do nowego domu była zmywarka i Roomba. W czasie, gdy one pracują, mam czas na inne czynności np. pieczenie, które jest moją wielką pasją.

 • g0sciu

  Oceniono 6 razy 0

  "Skorzystaj z promocji na nowoczesne odkurzacze, a zaoszczędzony czas i pieniądze przeznacz na przyjemności", takie jak np. przygotowanie podłogi, bo ten odkurzacz nie posprzata klocków, tornistrów, nie odsunie krzeseł, suszarki na pranie, stolika do kawy, fotela. A nastepnie możesz poświęcić się przyjemnościom odkurzania w kątach, w które ten robot nie wjedzie, pod szafkami które są zbyt niskie żeby się zmieścił, w szczeliny między szafkami, które są za wąskie. I tak dalej, i tym podobne. Za jedyne 3-4k to złoty interes. Polecam - sprawdzone.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX