Zastanawiasz się, jak będzie prezentował się dom z instalacją fotowoltaiczną na dachu? Przekonaj się dzięki wyjątkowej aplikacji!

Panele fotowoltaiczne to oznaka nowoczesnego domu i świadomości ekologicznej. Chcesz korzystać z energii odnawialnej i obniżyć koszty prądu nawet o 90%, ale powstrzymują cię względy estetyczne? Powstała specjalna aplikacja, dzięki której przekonasz się, że instalacja fotowoltaiczna będzie świetnie prezentować się na dachu twojego domu. Podpowiadamy, jak skorzystać z aplikacji!
autor
open-image
  • Panele fotowoltaiczne
   Czym są panele fotowoltaiczne? To przede wszystkim ekologiczne źródło energii. Ogniwa fotowoltaiczne zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną, a w wyniku tego procesu powstaje prąd stały, który za pomocą inwertera zamienia się w prąd zmienny. Jego parametry niczym nie różnią się od energii pobieranej z sieci. Panele fotowoltaiczne mają wiele zalet. Dzięki nim zmniejszysz koszty utrzymania domu (koszty prądu maleją nawet o 90%), jest to także futurystyczne rozwiązanie, które wpłynie na jego wartość.
   Skontaktuj się
  • Aplikacja, dzięki której sprawdzisz, jak panele fotowoltaiczne będą prezentowały się na twoim domu
   Obawiasz się, że panele fotowoltaiczne nie będą wyglądały atrakcyjnie? Coraz więcej osób twierdzi, że taka instalacja na dachu to oznaka nowoczesnego domu, a przede wszystkim świadomości ekologicznej i ekonomicznej. Zanim zdecydujesz się na instalację chcesz zobaczyć efekt? To proste! Stefa Energii to pierwsza w Polsce firma montująca instalacje fotowoltaiczne, która korzysta ze specjalnej aplikacji, która rozwieje wszystkie wątpliwości.
   Skontaktuj się
  • Jak skorzystać z aplikacji?
   Wystarczy, że umówisz się ze specjalistą do spraw paneli fotowoltaicznych. Na spotkaniu nie tylko otrzymasz bezpłatną wycenę instalacji, ale przekonasz się, jak świetnie panele fotowoltaiczne mogą prezentować się na domu - wszystko za sprawą nowoczesnej aplikacji.
   Doradca zaprezentuje ci przyszły wygląd domu na ekranie tabletu. To pierwsza taka aplikacja w Polsce, a może i na świecie!
   Skontaktuj się
  • Dlaczego warto zamienić prąd sieciowy na energię odnawialną?
   Warto zdecydować się na panele fotowoltaiczne nie tylko ze względu na oszczędność, ale i na środowisko. Panele fotowoltaiczne zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną, która wykorzystywana jest do zasilania urządzeń elektrycznych, podgrzewania wody do mycia, prania, czy gotowania. Ta ekologiczna energia w niczym nie jest gorsza od prądu pobieranego z sieci, a pozwoli ci zaoszczędzić i zrobić coś dobrego dla środowiska.
   Skontaktuj się
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o: