Garnki i patelnie belgijskiej marki -60%! Praktyczne i wytrzymałe

Marka GreenPan działa na rynku od 2007 roku. Rozpoczeła rewolucje w zdrowym żywieniu wprowadzając na rynek ceramiczną powłokę antyprzywieralną Thermolon. Jest to pierwsza powłoka, która nie przywiera i nie zawiera teflonu. Garnki i patelnie belgijskiej marki są też dobre dla środowiska. Teraz kupisz je 60% taniej.

Więcej garnków GreenPan znajdziesz poniżej.

Patelnie i garnki GreenPan już od początku działalności marki cieszyły się ogromną popularnością. Już w pierwszych godzinach sprzedało się aż 24 tysiące sztuk tych patelni. Thermolon , którym pokryte są patelnie i garnki, jest odporny na wysokie temperatury. Nawet w przypadku nagrzania do do temperatury 450°C, nie ma możliwości uszkodzenia naczynia.

W ich ofercie znalazłyśmy między innymi praktyczne garnki z odpinanym uchwytem. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli ci włożyć naczynie do lodówki, bez zajmowania dodatkowego miejsca. Mają też świetne patelnie, które możesz włożyć do piekarnika. Jeżeli jesteś zainteresowany zdrowym jedzeniem i ekologią, to koniecznie zobacz ofertę tej marki! Teraz ich produkty możesz kupić w bardzo okazyjnej cenie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.