3 rzeczy z łazienki, które kiedyś straszyły - teraz są na nie stylowe rozwiązania!

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe
25.06.2020 10:05
Łazienka jest wyjątkowym miejscem w domu. Powinna być estetyczna, stylowa, a zarazem praktyczna. To miejsce, w którym chcemy się zrelaksować podczas kąpieli urządzając domowe SPA. Planujesz remont łazienki, ale boisz się, że niektóre elementy wystroju, które są obowiązkowe mogą ją oszpecić? Nie martw się! Ostatnie lata były prawdziwą rewolucją wnętrzarską, dzięki której nawet muszla klozetowa zasługuje na miano eleganckiej i stylowej!
autor
open-image
  • Zestaw podtynkowy
   Tradycyjna musza klozetowa to już przeszłość. Podstawą stylowej i funkcjonalnej łazienki jest zestaw podtynkowy. Takie rozwiązanie pomaga zaoszczędzić miejsce i prezentuje się elegancko. Wybrany przez nas zestaw podtynkowy obejmuje wąski stelaż - idealny do małej łazienki, miskę WC, deskę antybakteryjną oraz przycisk do spuszczania wody. Całość jest łatwa w montażu.
   Sprawdź cenę
  • Kabina prysznicowa
   Klasyczne prysznice z brodzikiem także odeszły już do przeszłości. Jeśli planujesz remont łazienki warto zdecydować się na minimalistyczne i stylowe rozwiązanie, jakim jest nowoczesna kabina prysznicowa. Coraz większą popularnością cieszą się łazienki z czarnymi elementami - lustra w czarnej ramie, kabiny prysznicowe i zestawy natryskowe - efekt wizualny jest bardzo atrakcyjny, a co najważniejsze oryginalny!
   Sprawdź cenę
  • Szafka
   Umywalki także przeszły niemałą rewolucję. Najmodniejszym rozwiązaniem jest teraz umywalka nablatowa, ale do tego potrzebna jest również stylowa i praktyczna szafka. Schowasz w niej kosmetyki, ręczniki i środki czystości. Model ze zdjęcia pasuje do nowoczesnych wnętrz i pomieści naprawdę wiele - jeśli nie lubisz, gdy rzeczy osobiste są na widoku - ten model przypadnie ci do gustu.
   Sprawdź cenę
autor

*** ***

Redakcja

Więcej o: