Akcesoria do łazienki z wyprzedaży. Luksusowe produkty Christy i Premier 75% taniej!

Tekstylia łazienkowe Christy to nieodłączny element wystroju mieszkań amożnych brytyjczyków. Podobnie wygląda sprawa z asortymentem marki Premier. Chociaż rzeczy te kosztują sporo, to teraz możesz kupić je za ułamek pierwotnej ceny. Zobacz akcesoria łazienkowe z wyprzedaży, które kupisz nawet 75% taniej.

Akcesoria do łazienki wyprzedaż - Christy

ręcznik Christyręcznik Christy fot. Zalando

Inne ręczniki znajdziesz poniżej.

Historia marki Christy sięga 1850 roku, kiedy to w angielskim hrabstwie Cheshire w zakładzie Henry’ego Christy zaczęły być produkowane ręczniki łazienkowe. Ich miękkość była nieporównywalna z żadną inną, a bawełna z której były tworzone była sprowadzana z Peru. Ręczniki te szybko stały się ulubionymi akcesoriami łazienkowymi bogatych Brytyjczyków. Przez lata marka nie straciła na renomie i wciąż jest uważana za najlepszą w tym segmencie. Teraz produkty Christy możesz kupić na ogromnej wyprzedaży, bo nawet 75% taniej! Zobacz piękne ręczniki łazienkowe, które są nie tylko niezbędnym wyposażeniem tego pomieszczenia, ale mogą stać się również jego ozdobą.

Akcesoria łazienkowe - rośliny i kosze na pranie 

akcesoria łazienkoweakcesoria łazienkowe fot. zalando

Kosz na pranie powinien być ładny i efektowny, ponieważ często stoi w widocznym miejscu w łazience lub sypialni. Jeżeli poszukujesz pojemnego kosza, który dodatkowo ozdobi twoje wnętrze, to zobacz te marki Premier. Wybrałyśmy kilka najładniejszych modeli, które teraz kupisz ze sporym rabatem. Nam najbardziej odpowiadają modele plecione, które są spore i porządnie wykonane. Możesz też postawić na ten w stylu marynistycznym. Wybrałyśmy też akcesoria łazienkowe, które dodadzą charakteru twojej łazience. Są to sztuczne rośliny w doniczkach, które wyglądają jak żywe! Plus? nie musisz ich podlewać, ani o nie dbać, by zawsze wyglądały efektownie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.