Łóżko piętrowe MOBI, czyli jak spełnić dziecięce marzenia

Redakcja
08.08.2020 16:00
Łóżko piętrowe to marzenie niejednego dziecka. Któż z nas bowiem, gdy był mały, nie pragnął mieć własnego, wyjątkowego kąta, miejsca do zabawy, gdzie wyobraźnia i radość łączyły się w stworzonym w czasie zabawy forcie czy zamku. Łóżka takie są nie tylko funkcjonalne i oszczędne, ale także i niezwykle ciekawe w swojej formie. I, wbrew pozorom, mogą być ustawione nie tylko w pokoju, gdzie przebywa rodzeństwo, ale świetnie sprawdzą się także w pokoju jedynaka.

Meble modułowe

Łóżko piętrowe MOBI jest wykonane z płyty meblowej w kolorze białym i turkusowym. Oprócz dwóch miejsc na materace posiada również ciekawą półkę, gdzie można trzymać książkę lub umieścić nocną lampkę.

Seria MOBI to nie tylko piętrowe łóżko. W ofercie można odnaleźć między innymi szafy, półki i biurka. Biała i turkusowa płyta meblowa została tutaj połączona w finezyjny sposób, tworząc wyjątkowo estetyczną serię mebli. W kolekcji dostępne są dwie półki wiszące (o szerokości 115 cm i 100 cm). Ponadto warte uwagi są regały - meble, które pozwolą na zaprezentowanie ciekawych elementów pokoju dziecięcego dzięki odsłoniętym niszom oraz na ukrycie odzieży lub osobistych rzeczy w półeczkach schowanych za drzwiczkami. Na większą ilość przedmiotów do schowania przyda się nam z kolei szafka (dostępna w wymiarach 100 x 90 lub 195 x 80). Biurko MOBI to jeden z ostatnich elementów tej serii, który może wyjątkowo mocno przydać się w pokoju dziecięcym – będzie stanowił idealne miejsce do nauki lub rozwijania swoich hobby.

Każdy z elementów serii MOBI może zostać dowolnie zaaranżowany przez nas w pokoju dziecięcym. Dzięki temu stworzyć możemy wyjątkowo ciekawe pomieszczenie dla naszych pociech.

Łóżko piętroweŁóżko piętrowe Fot. Merkury Market

Rodzeństwo

Łóżko piętrowe z serii MOBI to przede wszystkim propozycja do pokoju, który jest dzielony pomiędzy rodzeństwem. Dwa poziomy, na których można położyć materace, zaoszczędzą miejsce, które trzeba by było przeznaczyć na dwa osobne, pojedyncze łóżka. Miejsce to można zagospodarować na dodatkową szafę, komodę lub po prostu pozostawić jako miejsce nauki i zabawy dla dzieci. Piętrowe łóżko to doskonały mebel dla rodzeństwa - oszczędza miejsce i jest efektywnym elementem dziecięcej sypialni.

Jedynak

Łóżko piętrowe to nie tylko propozycja dla rodzeństwa. Dzięki możliwości aranżacji dodatkowych mebli z serii MOBI, możemy stworzyć ciekawy pokój również dla jedynaka. Dolne łóżko może zostać wypełnione dodatkowymi szafkami i półkami, natomiast góra może pozostać jako miejsce do spania dla naszej pociechy – dzięki temu stworzymy mały zamek do zabaw i spania. Dolna część będzie służyła jako schowek lub szafa, zaoszczędzimy tym samym miejsce. Pokój stanie się o wiele bardziej przestrzenny, ciekawszy, a przede wszystkim na pewno spodoba się każdemu dziecku.

Łóżko piętroweŁóżko piętrowe Fot. Merkury Market

Oprócz szafek w dolnej części łóżka piętrowego MOBI możemy również umieścić biurko. Lampka podwieszona pod górną część lub stworzona tam aranżacja świetlna przy pomocy lampek LED pozwoli nam na dokładne oświetlenie biurka. Takie miejsce nauki i zabawy przypadnie do gustu każdego dziecka.

Łóżko piętrowe MOBI to doskonały mebel dla każdego dziecka. Wraz z pozostałymi meblami z serii MOBI stworzy w pokoju naszej pociechy ciekawą i funkcjonalną aranżację. Meble te nadają się do pokoju dla rodzeństwa, jak i do pokoju jedynaka. Ilość mebli oraz możliwość różnorodnego ich dopasowania sprawia, że będą doskonałe do różnego rodzaju i rozmiarów pokojów. Turkusowy kolor wprowadzi nieco życia i finezji oraz pobudzi wyobraźnię dzieci. Warto zainwestować w serię mebli MOBI do pokoju naszej pociechy.

Łóżko piętroweŁóżko piętrowe Fot. Merkury Market