Etui na telefon, które wyróżni cię z tłumu. Wiele modeli z rabatem

WB/DZ
04.08.2020 14:30
Najlepszym sposobem na zabezpieczenie smartfona przed uszkodzeniem jest odpowiednie etui. To również świetny sposób na stworzenie niebanalnej dekoracji telefonu. Zobacz ciekawe i niedrogie modele etui, które wyróżnią cię z tłumu.

Projektanci telefonów komórkowych nieustannie udoskonalają swoje produkty, tworząc lekkie i ultracienkie modele, które nie należą do najtańszych gadżetów. Niestety wiele z nich nie ma też wysokiej odporności na uszkodzenia, rysy czy zadrapania, które często pojawiają się podczas codziennego użytkowania, na przykład gdy nosimy smartfon w torebce lub kieszeni. Dlatego etui na telefon to świetny gadżet, który pomoże zabezpieczyć smartfon. Dodatkowo dzięki zdjęciu lub ciekawej grafice może być świetnym elementem dekoracyjnym, który nada telefonowi niepowtarzalny wygląd. Przedstawiamy ciekawe i kolorowe modele w dobrych cenach. 

Kolorowe etui na telefon komórkowy.Kolorowe etui na telefon komórkowy. Fot. Shutterstock

Ciekawie prezentują się również etui na telefon z czarnym i białym tłem oraz z różnymi motywami. To wzory dla miłośników zwierząt, eleganckiej czy subtelnej linii. Wszystkie dostępne są dla większości najpopularniejszych modeli smartfonów. 

Personalizowane etui na telefon ze zdjęciem

Można też stworzyć własny projekt etui o niepowtarzalnym wyglądzie z elastycznego i odpornego materiału. To również świetny pomysł na prezent. Jak to zrobić? Wybierz pusty szablon z oferty Empikfoto, markę i model telefonu, kolor oraz własny obraz. Możesz dodać ulubione zdjęcie, grafikę czy widok. Intuicyjny edytor on-line pozwoli ci stworzyć własny projekt w 5 minut. To, jak będzie wyglądało twoje etui na telefon, zależy tylko od ciebie! 

Etui na telefon z klapą

Czasy "niezniszczalnych" telefonów komórkowych minęły. Obecnie dostępne smartfony są delikatne i wrażliwe na uszkodzenia. Ich dotykowe ekrany są też mało odporne na zabrudzenia i kurz. Dlatego etui z klapką będzie świetnym pomysłem. Dzięki niemu smartfony mogą być estetyczne i funkcjonalne przez dłuższy czas. 

Etui z klapką wykonywane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz odpornego na uderzenia silikonu. Mają miękkie wnętrze, chroniące ekran przed zarysowaniami oraz praktyczną kieszonkę na karty i banknoty. Dostępne są w czterech kolorach: czarnym, granatowym, różowym oraz złotym. Etui na telefon z klapką może być również personalizowane.

Personalizowane etui z klapką.Personalizowane etui z klapką. Fot. Empikfoto