Podłogi 3D z 10 patentami za granicą: odporne na wodę, plamy, rysy

VB
06.08.2020 13:40
Szukasz solidnej i stylowej podłogi do łazienki lub kuchnni, która jest odporna na wodę, plamy i rysy? Poznaj panele Krono Xonic. To produkty, których konstrukcja i technologia jest chroniona 10 patentami za granicą.

Współczesne podłogi 3D mają naturalny wygląd drewna lub kamienia. Zastosowano w nich specjalną technologię nadruku cyfrowego, co czyni ją bardzo praktyczną i estetyczną.

Krono Xonic to aż 60 różnych paneli w ramach jednego wzoru, które do złudzenia przypominają naturalne materiały. Idealne rozwiązanie do kuchni, łazienki i dużych powierzchni handlowych o świetnych właściwościach. To panele wodoodporne o bardzo wysokiej klasie użyteczności (34 według normy DIN EN 16511), odporne nie tylko na wodę, ale zarysowania, plamy i ścieranie. Posiadają też powłokę antybakteryjną i wbudowaną izolację, która tłumi odgłosy kroków. Zapewniają odczucie miękkości i ciepła pod stopami. Natomiast dzięki systemowi Top Clic są łatwe w montażu. Poznaj ekologiczne panele winylowe – podłogi 3D Krono Xonic od marki Kronospan. 

Podłoga Krono Xonic była poddana długotrwałym, wnikliwym badaniom, z których rezultatów jesteśmy bardzo dumni. Chodzi nie tylko o jakość i komfort użytkowania, ale w przypadku winylu również o poszanowanie środowiska naturalnego. Podłogę Krono Xonic można w całości poddawać recyklingowi. Konstrukcja produktu i technologia są chronione dziesięcioma międzynarodowymi patentami.

– wyjaśniają producenci podłogi 3D

Podłoga 3D Krono Xonic to jakość na lata, długa gwarancja, a cena dobra

Wieloletnie prace nad rozwojem produktu nie poszły na marne – podłoga Krono Xonic stanowi zaawansowane rozwiązanie techniczne, jest bardziej wytrzymała i odporna na zarysowania od innych podłóg, a przy tym oczywiście wodoodporna. Dzięki temu Krono Xonic jest symbolem nowej generacji podłóg winylowych, które w zaskakujący sposób łączą zalety tworzywa sztucznego z estetyką parkietu.

– dodają producenci Krono Xonic. 

Ponadto 30-letnia gwarancja na użytkowanie w mieszkaniu i 5-letnia – w obiektach handlowych również przekonuje o jakości podłogi 3D Krono Xonic. Kolejny plus to jej twardość, wykonano ją z materiału, który się nie kurczy pod wpływem wilgotności, jak to ma miejsce w przypadku podłóg drewnianych. Czasem występują bardzo niewielkie zmiany rozmiarów pod wpływem wysokich temperatur, np. 35°C. 

Tekstury współczesnych podłóg 3D do złudzenia przypominają naturalne materiały.Tekstury współczesnych podłóg 3D do złudzenia przypominają naturalne materiały. Fot. Shutterstock

Kamienne podłogi 3D - od deseni betonowych po gresowe

Tak jak w drewnianych podłogach, wzornictwo w ramach każdego dekoru kamiennego jest również bardzo zróżnicowane. Są tu podłogi 3D o świetnych wzorach betonu i gresu. Świetnie sprawdzają się w kuchni i łazience. Podobnie jak modele o wzorach przypominających drewno, wyróżniają je zaawansowane rozwiązania technologiczne. Kamienna podłoga 3D to produkt bardzo wytrzymały, odporny na wodę, plamy i rysy. Dzięki temu Krono Xonic jest symbolem nowej generacji podłóg winylowych, które w zaskakujący sposób łączą zalety tworzywa sztucznego z estetyką parkietu. 

Więcej o: