Kolorowe poduszki z napisami: Ozdobią dom i podkreślą jego charakter

VB/DZ
20.08.2020 15:00
Bawełniane i aksamitne poduszki z napisami to przytulny dodatek, który podkreśli charakter każdego wnętrza. W ofercie mamy propozycje z różnymi motywami, które świetnie sprawdzą się w salonie, sypialni oraz pokoju dziecka. Jest też możliwość stworzenia włsnego projektu poduszki z napisami.

Poduszki z napisami podkreślają charakter wnętrza.Poduszki z napisami podkreślają charakter wnętrza. Fot. Shutterstock

Poduszki z napisami są ciekawym dopełnieniem aranżacji każdego wnętrza. Z pomocą odpowiedniego nadruku potrafią dodać charakteru każdemu wnętrzu i przypomnieć o wartościach ważnych dla rodzinnego życia. To mantry, które oczywiście można powtarzać podczas medytacji, ale wydrukowane na elementach wyposażenia wnętrza zawsze będą na oku, dodając nam otuchy w każdej chwili spędzanej w domu. Dobrym produktem są właśnie poduszki z napisami. Przedstawiamy propozycje, które odnajdą się w każdym wnętrzu, zarówno w salonie, jak również w pokoju dziecka. Są też poduszki z napisami, które można zmodyfikować i dostosować do indywidualnych potrzeb. 

Poduszki z napisami świetnie podkręcają indywidualność wnętrza

Miłość jest jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka. Ona dopełnia akceptację, a akceptacja wzmacnia miłość. Dlatego motywy miłosne są tak bardzo popularne w wystroju wnętrz. Przedstawiamy kilka wybranych poduszek z napisami dotyczącymi miłości. Są też modele, które świetnie sprawdzą się jako prezent, jak na przykład poduszka "Peace & Love". 

Poduszka z napisem 'Peace & Love' to świetny pomysł na prezent dla drugiej połowy.Poduszka z napisem 'Peace & Love' to świetny pomysł na prezent dla drugiej połowy. Fot. Empikfoto

Poduszki z napisami dla dzieci 

Świetnie ozdobią każdy pokój dziecięcy, a jednocześnie nauczą lub przypomną o ważnych wartościach w życiu. Poduszki z napisami z odpowiednio dobranymi kolorami i zdobieniami podkreślają styl wnętrza, a przytulne materiały pozwalają na wygodniejszy wypoczynek w łóżku lub fotelu.

Poduszka z napisem 'Kotam Cię'.Poduszka z napisem 'Kotam Cię'. Fot. Empikfoto

Poduszki z napisami na zamówienie

Każda poduszka z napisami może być zaprojektowana według indywidualnych graficznych upodobań. Wystarczy, że w edytorze Empikfoto dodasz ulubione zdjęcie, wybierzesz materiał i wymiar. Do wyboru jest kilka szablonów z różnymi motywami. Można też dodać ulubiony cytat czy imię, by stworzyć unikalny i spersonalizowany wzór poduszki z napisami.