Plakaty motywacyjne od wielu artystów. Idealne do personalizacji domu

Plakaty motywacyjne są idealne, by spersonalizować domowe zacisze. Artyści stworzyli wiele różnorodnych propozycji z hasłami - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy plakaty, które świetnie motywują do działania.

Minimalistyczny plakat motywacyjny 'Breathe'.Minimalistyczny plakat motywacyjny 'Breathe'. Fot. Shutterstock

Plakat przyjmuje różnorodne formy malarskie i graficzne, które wyrażają bogactwo emocji. Są też wzory z mantrami, które świetnie dekorują wnętrza, dodając im indywidualności i charakteru. Dlatego są tak często wybieraną dekoracją domu. Dzięki plakatom motywacyjnym często można poznać, co właścicielom w duszy gra, jakie są ich pasje czy wartości. 

Zobaczcie propozycje idealne do personalizacji wnętrza. Prezentowane przez nas ciekawe plakaty zmotywują do działania, a w chwilach zapomnienia o ważnych wartościach będą świetną "przypominajką".

Plakat rysunkowy od marki Rynn. Jest świetny do pokoju dziecka.Plakat rysunkowy od marki Rynn. Jest świetny do pokoju dziecka. Fot. Empikfoto

Plakaty motywacyjne do każdego wnętrza

Proste, biało-czarne grafiki, na których wypisane są hasła o charakterze motywacyjnym tworzą świetne kompozycje ścienne z różnymi fotografiami czy grafikami. Te cytaty, napisy, ramy i kolory odnajdą się w każdej aranżacji i stylowo udekorują wnętrze. 

Plakat 'Dream. Believe. Do. Repeat'.Plakat 'Dream. Believe. Do. Repeat'. Fot. Empik

Minigaleria z plakatami motywacyjnymi w ramie lub bez niej pięknie ozdobi wnętrza minimalistyczne, skandynawskie czy vintage. Każda biała ściana lub częściowo już udekorowana grafikami zyska niepowtarzalny charakter. 

Plakat motywacyjny 'Breath'.Plakat motywacyjny 'Breath'. Fot. Empik

Plakaty motywacyjne w ramie

Podkręć styl aranżacji wnętrza dzięki niezwykle ciekawym plakatom motywacyjnym w ramie. Inspirujące słowa połączone z minimalistyczną grafiką przyciągną wzrok i będą świetnie się prezentować w każdym pomieszczeniu. Na uwagę zasługuje też wyjątkowo gustowna, stonowana kolorystyka. Na przykład plakat motywacyjny Stefana Napierskiego doskonale dopasuje się zarówno do nowoczesnego, jak i do tradycyjnego wystroju. Powieś go w sypialni lub w salonie, by ożywić jego wystrój. Plakat będzie dobrze wyglądać również w hotelowych wnętrzach, a nawet w biurze.

Plakat 'Miłość' Stefana Napierskiego. Plakat 'Miłość' Stefana Napierskiego.  Empikfoto

Plakaty motywacyjne z napisem "Home sweet home" to również fajny wybór. Ten modny napis pokaże, jak ważny jest dla ciebie dom i rodzina. Minimalistyczny styl plakatu wcale nie musi oznaczać aranżacyjnej nudy. Stylowy, typograficzny design utrzymany w monochromatycznej kolorystyce dopasuje się do każdego wnętrza. Oprawiony w białą lub czarną ramę nabierze elegancji. 

Plakaty motywacyjne dla dzieci

Przedstawiamy plakaty motywacyjne dla dzieci, które podkręcą stylizację ich pokoju - minimalistycznego, jak również retro czy skandynawskiego. Wszystkie utrzymane są w ciekawej kolorystyce. Żywe barwy z pewnością spodobają się niejednemu maluszkowi.

Ciekawie przedstawia się plakat motywacyjny "Tata jak lew" czy nieszablonowy "Minimalistic" z 25 twarzami w różnych wariantach. Kryje się za nim przesłanie "We are the same inside" – w środku jesteśmy tacy sami. To dodatek do pokoju dziecka, który świetnie wyraża tolerancyjność. 

Plakat w ramce 'Minimalistic', z cytatem 'We are the same inside'.Plakat w ramce 'Minimalistic', z cytatem 'We are the same inside'. Fot. Empikfoto

Plakaty motywacyjne według własnego projektu 

Możesz zaprojektować swój plakat motywacyjny od zera. Jak to zrobić? Wybierz ulubioną kompozycję zdjęć albo tylko jedno, dodaj własny tekst i skorzystaj z bazy ozdobnych clipartów, ramek i tła Empikfoto. Daj się ponieść wyobraźni! 

Plakat motywacyjny 'be awesome today'.Plakat motywacyjny 'be awesome today'. Fot. Shutterstock

Plakaty motywacyjne są często szansą dla artystów

Jedna z ostatnich kampanii społecznych – "Ad Hoc Posters" – poświęcona jest walce z Covid-19. Liczni artyści szyją maseczki, malują murale, udostępniają bezpłatne postery, kolorowanki. W tegoroczną akcję włączyli się też studenci łódzkiej ASP z Pracowni Projektowania Grafiki Wydawniczej i Typografii Mediów Cyfrowych 109, prowadzonej przez profesora Sławomira Kosmynkę. W zaledwie kilka dni stworzyli kilkadziesiąt różnorodnych plakatów z mocnym przekazem, m.in. "Zostań w domu" czy "Lekarz jako superbohater".

'Zostań w domu' - Pola Piestrzeniewicz. 'Lekarz jako superbohater' - Agnieszka Kołodziej'Zostań w domu' - Pola Piestrzeniewicz. 'Lekarz jako superbohater' - Agnieszka Kołodziej Źródło: ASP Łódź

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.