Worki na buty, plecaki i torby z bawełny: top 30 wzorów dla dzieci i dorosłych

Wioleta Bednarczyk, D Z
26.08.2020 14:40
Wolisz bawełnianą torbę, plecak czy worek na buty, zakupy i akcesoria? Warto mieć wszystko. Jednak cokolwiek wybierzesz, na pewno ci się przyda. Worek na buty to must have w każdej wyprawce szkolnej. Ekologiczna torba doda stylu i pomoże w przetransportowaniu zakupów, a do plecaka ze sznurkiem zapakujesz wszystkie akcesoria potrzebne na spacer. Do wyboru jest aż 30 różnych modeli. Teraz z dużym rabatem.

Ekologiczne torby i worki z bawełny i lnu.Ekologiczne torby i worki z bawełny i lnu. Fot. Shutterstock

Bawełniane plecaki, torby i worki na buty są potrzebne każdemu, nie tylko dorosłemu, ale przede wszystkim dziecku, które chodzi do żłobka, przedszkola lub szkoły. Pozwalają uniknąć wielu niedogodności związanych z pakowaniem potrzebnych akcesoriów, butów, stroju gimnastycznego lub do pływania. Z tymi podręcznymi plecakami na sznurku, torbami i workami na buty nie trzeba będzie dodatkowego ekwipunku wypychać na siłę do plecaka. Przedstawiamy modne wzory i kolory, które podkreślą indywidualność użytkownika. Wszystkie kupisz z dobrym rabatem! 

Duży worek na buty – idealny do przedszkola i szkoły

Worek na buty przyda się każdemu. Dzieciom, jako niezbędny element wyprawki szkolnej czy przedszkolnej, a także studentom i dorosłym do noszenia stroju gimnastycznego i butów. Do wyboru wiele ciekawych wzorów.

Bawełniany worek na buty z nadrukiem.Bawełniany worek na buty z nadrukiem. Fot. Empikfoto

2 w 1: podręczny plecak i worek na buty

Do wyboru są również mniejsze worki na buty (25 x 30 cm), które wykonano z ekologicznej bawełny oraz podręczne plecaki sznurkowe z różnymi motywami. Można dodać na nich tekst, imię lub grafikę. Wystarczy wejść do intuicyjnego edytora Empikfoto, by stworzyć wyjątkowy projekt plecaka lub worka na buty z własnym nadrukiem. 

Bawełniana torba i worek na buty z kolorowymi nadrukami.Bawełniana torba i worek na buty z kolorowymi nadrukami. Fot. Empikfoto

Podręczny plecak, który jednocześnie spełni rolę worka na buty, będzie doskonałym uzupełnieniem wyprawki szkolnej lub przedszkolnej. Wybraliśmy ciekawe motywy dla młodszych i starszych dzieci. Zobaczcie!

Bawełniana torba: top 12 dla każdego 

Bawełniana torba o naturalnym kolorze.Bawełniana torba o naturalnym kolorze. Fot. Shutterstock

To doskonały gadżet dla dzieci, młodzieży i dorosłych, który uzupełni codzienną stylizację, będzie też świetną torbą na zakupy czy na strój gimnastyczny lub też workiem na buty. Bawełniane torby stylowo prezentują się w naturalnej formie, jak również ozdobione różnymi motywami i napisami. 

Wszystkie bawełniane torby, plecaki i worki na buty dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i beżowym oraz w różnych rozmiarach. Można pokusić się o nadruk. Idealnie podkreśli naszą indywidualność.