Kubki z nadrukiem komiksowym i rysunkowym: Stylowy hand-made z Polski

Te kubki z nadrukami komiksowymi i rysunkowymi mają "to coś". Dzięki nim już od rana będzie można mieć dobry humor. Potrafią zmotywować i wywołać uśmiech. To świetny hand-made z Polski, który stworzy niebanalną zastawę codziennego użytku. Może być także ciekawym pomysłem na prezent.

Kubki z nadrukamiKubki z nadrukami Fot. Empikfoto I Rynn Rysuje

Te kubki z nadrukami komiksowymi i rysunkowymi tylko czekają, by stworzyć z nich oryginalny zestaw codziennego użytku. Ich wesołe i oryginalne nadruki pozwolą z uśmiechem rozpocząć każdy dzień. Grafiki, rysunki, napisy, które je zdobią potrafią rozbawić i zmotywować. Przedstawiamy najlepsze propozycje! 

Kubki z nadrukiem rysunkowym – z nimi od rana można mieć dobry humor

To świetne wzory autorstwa Rynn Rysuje. Wszystkie kubki z nadrukami mają napisy, które bawią. Mamy tu kilku faworytów: "Kocie, jakoś mi tak źle! Bez sensu. Co mam zrobić? Herbatę!" albo model "Przed 30 i po 30", który udekorowany jest jeszcze kilkoma zabawnymi napisami. Uważamy, że warto przyjrzeć się całej kolekcji. W ofercie są też zabawne kubki z nadrukami dla kawoszy i wiele innych! Więcej ciekawych nadruków można znaleźć na Instagramie Rynn Rysuje

Kubki z nadrukiem Rynn RysujeKubki z nadrukiem Rynn Rysuje Fot. Empikfoto

Autorka stworzyła również wiele innych gadżetów do domu z podobnymi nadrukami. Warto zobaczyć całą kolekcję. Są tu grafiki, koszulki, notesy i poduszki. 

Bazgram: Kubki z nadrukiem komiksowym 

Kubki z nadrukiem Bazgram.Kubki z nadrukiem Bazgram. Fot. Empikfoto

Nasza kolejna propozycja to kubki z nadrukiem komiksowym, stworzonym przez polskiego twórcę. Znajdziecie go na Instagramie Bazgram. To ponura ekstrawersja, wątpliwie sympatyczne paski komiksowe oraz przemądrzałe statusy, które znajdują się na kubkach. Dostępnych jest sześć różnych kolekcji: "Przybysz z innej planety", "Weekend", "Jeż", "Bernardyn", "Zasadzka" i "Komiks na kubku". Wszystkie kubki z nadrukiem mają pojemność 330 ml i można je myć w zmywarce. 

Oto jego najpopularniejsze wzory. Kubek z nadrukiem "Przybyszu z innej planety, co cię sprowadza na ziemię?" to nasz typ. 

Kubki z nadrukiem komiksowym.Kubki z nadrukiem komiksowym. Fot. Empikfoto

Wspaniale jest pić kawę lub herbatę w ulubionym kubku. Jeśli nie znaleźliście nic dla siebie, można stworzyć kubki z własnym nadrukiem i niepowtarzalnym wzorem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.