Kubki z nadrukiem komiksowym i rysunkowym: Stylowy hand-made z Polski

Wioleta Bednarczyk
04.09.2020 15:00
Te kubki z nadrukami komiksowymi i rysunkowymi mają "to coś". Dzięki nim już od rana będzie można mieć dobry humor. Potrafią zmotywować i wywołać uśmiech. To świetny hand-made z Polski, który stworzy niebanalną zastawę codziennego użytku. Może być także ciekawym pomysłem na prezent.

Kubki z nadrukamiKubki z nadrukami Fot. Empikfoto I Rynn Rysuje

Te kubki z nadrukami komiksowymi i rysunkowymi tylko czekają, by stworzyć z nich oryginalny zestaw codziennego użytku. Ich wesołe i oryginalne nadruki pozwolą z uśmiechem rozpocząć każdy dzień. Grafiki, rysunki, napisy, które je zdobią potrafią rozbawić i zmotywować. Przedstawiamy najlepsze propozycje! 

Kubki z nadrukiem rysunkowym – z nimi od rana można mieć dobry humor

To świetne wzory autorstwa Rynn Rysuje. Wszystkie kubki z nadrukami mają napisy, które bawią. Mamy tu kilku faworytów: "Kocie, jakoś mi tak źle! Bez sensu. Co mam zrobić? Herbatę!" albo model "Przed 30 i po 30", który udekorowany jest jeszcze kilkoma zabawnymi napisami. Uważamy, że warto przyjrzeć się całej kolekcji. W ofercie są też zabawne kubki z nadrukami dla kawoszy i wiele innych! Więcej ciekawych nadruków można znaleźć na Instagramie Rynn Rysuje

Kubki z nadrukiem Rynn RysujeKubki z nadrukiem Rynn Rysuje Fot. Empikfoto

Autorka stworzyła również wiele innych gadżetów do domu z podobnymi nadrukami. Warto zobaczyć całą kolekcję. Są tu grafiki, koszulki, notesy i poduszki. 

Bazgram: Kubki z nadrukiem komiksowym 

Kubki z nadrukiem Bazgram.Kubki z nadrukiem Bazgram. Fot. Empikfoto

Nasza kolejna propozycja to kubki z nadrukiem komiksowym, stworzonym przez polskiego twórcę. Znajdziecie go na Instagramie Bazgram. To ponura ekstrawersja, wątpliwie sympatyczne paski komiksowe oraz przemądrzałe statusy, które znajdują się na kubkach. Dostępnych jest sześć różnych kolekcji: "Przybysz z innej planety", "Weekend", "Jeż", "Bernardyn", "Zasadzka" i "Komiks na kubku". Wszystkie kubki z nadrukiem mają pojemność 330 ml i można je myć w zmywarce. 

Oto jego najpopularniejsze wzory. Kubek z nadrukiem "Przybyszu z innej planety, co cię sprowadza na ziemię?" to nasz typ. 

Kubki z nadrukiem komiksowym.Kubki z nadrukiem komiksowym. Fot. Empikfoto

Wspaniale jest pić kawę lub herbatę w ulubionym kubku. Jeśli nie znaleźliście nic dla siebie, można stworzyć kubki z własnym nadrukiem i niepowtarzalnym wzorem. 

Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • pkozar

  Oceniono 44 razy 24

  Widać, że ktoś bardzo starał się być przenikliwy i dowcipny. Można kupić kubki z rysunkami Mleczki, to zupełnie inna liga.

 • kupidon

  Oceniono 30 razy 18

  Kubek fajansowy w hurcie 1 zł, naklejka 50 gr, robocizna - niech zgadnę: najwyżej 2 zł od kubka - czyli 30 zł zarobku na jednym. Idioci kupią, bo taki cool.

 • kaktus118

  Oceniono 17 razy 13

  Dno

 • en_passant

  Oceniono 22 razy -12

  Super

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX