Kubki z nadrukiem komiksowym i rysunkowym: Stylowy hand-made z Polski

Wioleta Bednarczyk
04.09.2020 15:00
Te kubki z nadrukami komiksowymi i rysunkowymi mają "to coś". Dzięki nim już od rana będzie można mieć dobry humor. Potrafią zmotywować i wywołać uśmiech. To świetny hand-made z Polski, który stworzy niebanalną zastawę codziennego użytku. Może być także ciekawym pomysłem na prezent.

Kubki z nadrukami od marki Rynn.Kubki z nadrukami od marki Rynn. Fot. Empikfoto I Rynn Rysuje

Te kubki z nadrukami komiksowymi i rysunkowymi tylko czekają, by stworzyć z nich oryginalny zestaw codziennego użytku. Ich wesołe i oryginalne nadruki pozwolą z uśmiechem rozpocząć każdy dzień. Grafiki, rysunki, napisy, które je zdobią potrafią rozbawić i zmotywować. Przedstawiamy kubki z nadrukami od marki Bazgram i Rynn. Są od polskich artystów, których warto wspierać, zwłaszcza w "covidowskich czasach". Można też stworzyć kubki z własnym nadrukiem lub podobnym do oryginału. 

Kubki z nadrukiem rysunkowym – z nimi od rana można mieć dobry humor

To świetne wzory od polskiej marki Rynn. Wszystkie kubki z nadrukami mają napisy, które bawią. Mamy tu kilku faworytów: "Kocie, jakoś mi tak źle! Bez sensu. Co mam zrobić?" albo model "Przed 30 i po 30", który udekorowany jest jeszcze kilkoma zabawnymi napisami. Uważamy, że warto przyjrzeć się całej kolekcji. Są też zabawne, a jednocześnie stylowe kubki z nadrukami dla kawoszy i wiele innych! Więcej ciekawych nadruków można znaleźć na Instagramie marki – Rynn Rysuje. 

Kubki z nadrukiem od marki Rynn.Kubki z nadrukiem od marki Rynn. Fot. Empikfoto

Marka Rynn stworzyła również wiele innych gadżetów do domu z podobnymi nadrukami. Warto zobaczyć całą kolekcję. Są tu grafiki, koszulki, notesy i poduszki. 

Bazgram: Kubki z nadrukiem komiksowym 

Kubki z nadrukiem Bazgram.Kubki z nadrukiem Bazgram. Fot. Empikfoto

Kubki z nadrukiem komiksowym to produkty polskiej marki Bazgram. To ponura ekstrawersja, wątpliwie sympatyczne paski komiksowe oraz przemądrzałe statusy, które znajdują się na kubkach. Dostępnych jest sześć różnych kolekcji: "Przybysz z innej planety", "Weekend", "Jeż", "Bernardyn", "Zasadzka" i "Komiks na kubku". Wszystkie kubki z nadrukiem mają pojemność 330 ml i można je myć w zmywarce. 

Wiele innych, ciekawych napisów komiksowych można też znaleźć na Instagramie marki Bazgram. Autorem wszystkich kubków z nadrukiem komiksowym jest Paweł z Polski – tylko tyle o nim wiadomo. Oto jego najpopularniejsze wzory. Kubek z nadrukiem "Przybyszu z innej planety, co cię sprowadza na ziemię?" to nasz typ. 

Kubki z nadrukiem komiksowym.Kubki z nadrukiem komiksowym. Fot. Empikfoto

Wspaniale jest pić kawę lub herbatę w ulubionym kubku. Jeśli nie znaleźliście nic dla siebie, można stworzyć kubki z własnym nadrukiem i niepowtarzalnym wzorem.