Surdic: Dekoracje wnętrz, które powstały z pasji do organicznych form

Poznaj dekoracje wnętrz w stylu "surdic", które powstały z pasji do tworzenia nowoczesnego wzornictwa. Zdobią je geometryczne i nieszablonowe wzory, które nawiązują do natury i człowieka. Tego designu nie da się pomylić z żadnym innym. Teraz dostępny jest z rabatem nawet do -70%.

Surdic to nie tylko nazwa hiszpańskiej marki, której wyjątkowe kolekcje dekoracji wnętrz powstają z pasji do łączenia natury z nowoczesnym designem. Utożsamiana jest również z modnym trendem "surdic", którego znakiem rozpoznawczym są różnego rodzaju sukulenty i egzotyczne kwiaty. To modne motywy, które znamy już od kilku lat. Pięknie zdobią domy, tarasy i ogrody. 

Dekoracje wnętrz, które proponuje marka Surdic, robione są ręcznie w hiszpańskich manufakturach. Ponieważ tradycja i rzemiosło to wartości, na które jej projektanci stawiali od samego początku, każdy produkt miał być wyjątkowy i dobrze wykonany z naturalnych materiałów, m.in. esparto, gliny, ceramiki czy drewna z recyklingu. 

Do najpopularniejszych dekoracji wnętrz w stylu "surdic" należą obrazy, grafiki, poduszki, serwetki, obrusy, tace czy wazony. Mają piękne, nietuzinkowe wzory i kolory, które wyróżniają je na rynku home & living. Oceńcie je sami!

Dekoracje wnętrz na ścianę

W prostocie siła i marka Surdic wie o tym doskonale. Dlatego czerpie inspiracje ze wzorów natury, których w Hiszpanii z pewnością nie brakuje. Wszystkie obrazki pięknie i nieszablonowo ozdobione są zwierzętami, egzotycznymi kwiatami, różnorodnymi sukulentami, paprociami, palmami, monsterami oraz innymi egzotycznymi przedstawicielami flory.

Obrazki z motywami kwiatowymi.Obrazki z motywami kwiatowymi. Fot. Surdic

Dekoracje wnętrz z nutą egzotyki wprowadzą więcej życia do wielkomiejskiej aranżacji. Agawy, aloesy, kaktusy, palmy i inne tropikalne odmiany roślin świetnie sprawdzają się nie tylko latem, ale także w jesiennej aranżacji domu, kiedy mżawka lub plucha za oknem nie zachęca do radosnego rozpoczęcia dnia. Codzienne obcowanie z różnorodnymi formami natury, nawet tymi namalowanymi lub wyszytymi na poduszce lub obrusie, potrafi ożywić i dodać energii. Udowodniły to liczne badania na temat biophilic designu w aranżacji wnętrza. 

Kalanchoe, grubosz, sansewieria, eszeweria, wilczomlecz, aloes – to sukulenty o bardzo dekoracyjnych liściach. Dlatego potrafią pięknie dekorować nie tylko parapety i komody, ale również wyjątkowo prezentować się na różnorodnych tkaninach.

Surdic: Dekoracje kwiatowe do wnętrz

Salon w stylu "surdic" nie istnieje bez motywów florystycznych, szczególnie tych z nutą egzotyki. Na dekoracjach kwiatowych jest więcej kolorów, więcej kształtów i więcej wzorów. Co to daje? Piękny efekt przedstawiony wyłącznie na naturalnych materiałach. Wszystkie dekoracje wnętrz w stylu "surdic" wyglądają bardzo ciekawie i nietuzinkowo. 

Dekoracje wnętrz w stylu "surdic" – człowiek też jest inspiracją! 

Dekoracje wnętrz marki Surdic to cała masa wzorów organicznych. To nie tylko kwiaty i egzotyczna roślinność. Są motywy zachodzącego słońca, błękitnego nieba czy gajów cytrusowych, w których Hiszpanie często odpoczywają. Hitem są też dekoracje wnętrz z kolekcji, do której inspiracją stał się człowiek. Na wielu produktach marki jest on pokazany w symbiozie z naturą. Zobaczcie ciekawe wazony, dywaniki, serwetki i chusteczki. To geometryczny design, którego nie da się pomylić z żadnym innym!

Wazony z geometrycznymi wzorami, które wykonano z bawełny i poliesteru.Wazony z geometrycznymi wzorami, które wykonano z bawełny i poliesteru. Fot. Surdic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.