Electrolux prezentuje nowy sprzęt! Odkurzacz Pure Q9 zmieni twoje podejście do sprzątania

Natalia Szyperek
18.09.2020 17:25
Więcej o:
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • uzaz

  Oceniono 10 razy 10

  Moje podejscie do sprzatania zmienilo sie w momencie czyszczenia pojemnika itd w bezworkowym odkurzaczu. Jakos nigdzie nie stoi w opisie cudow sprawianych przez bezworkowca, ze jednym z nieusuwalnych elementow jego zywota jest jego oproznianie i mycie.
  Teraz rozkoszuje sie czysta i bezkurzowa wymiana worka - wlasciwie nie trzeba nawet myc rak po operacji.

 • sacress

  Oceniono 8 razy 8

  tego typu odkurzacze, bez rurki, są bezużyteczne, można nimi odkurzać tylko płaskie duże powierzchnie, nie wjedzie się rurą pod mebel, za mebel, za grzejnik, itd. Słabe to mega.

 • igoro

  Oceniono 4 razy 4

  przy odświeżaniu materiałów reklamowych warto modyfikować zwroty typu "prezentuje nowy sprzęt", bo po roku wyglądają dziwnie...

 • volverener

  Oceniono 3 razy 3

  Miałem już podobny tej firmy. Te same zalety a ogólnie do d..dy. Najpierw padł silnik. Potem akumulator. Potem przestał działać wyłącznik w uchwycie długim. Szczotka działa wtedy kiedy pomagasz jej nożykiem do rozcinania włosów itp. A na końcu go wyrzuciłem po kilku latach. Nigdy więcej. Kupiłem z filtrem wodnym plus HEPA. Jest super. Nawet cichszy i naprawdę zbiera wszystko. I filtruje doskonale.

 • gienia5

  0

  Boję się sprawdzić ceny tak cudownego odkurzacza, niech ktoś mi powie...

 • malgorzatawylxxx

  Oceniono 6 razy 0

  Kto ma dzieci ten wie, że czasem by się przydała dodatkowa para rąk. Kupiliśmy automatyczną Roombę, która sama odkurza, to duże ułatwienie dla kilkuosobowej rodziny ze zwierzakami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX