Stojak na ubrania. Praktyczny organizer do przedpokoju i sypialni

Stojak na ubrania to praktyczny organizer do przedpokoju i sypialni. Może mieć drążek, wieszaki, lustro i półkę na buty. Dzięki modnej formie stylowo dekoruje dom. Przedstawiamy top 18 stojaków na ubrania i podpowiadamy, który warto kupić.

Drewniany stojak na ubrania.Drewniany stojak na ubrania. Fot. Shutterstock

Przedpokój to wizytówka domu. Dlatego powinien być nie tylko praktyczny, ale i stylowy. Zatem warto ustawiać tu meble, które pomogą zaprowadzić ład i porządek, ale również podkręcą aranżację holu. Mamy kilka pomysłów, które ułatwią realizację tego planu. Stojak na ubrania do przedpokoju jest jednym z nich. Zobaczcie, który warto kupić. 

Stojak na ubrania z półką na buty. Urządzamy stylowy i praktyczny przedpokój

Stojak na ubrania może mieć naprawdę ciekawy i subtelny design, a przy okazji być praktycznym meblem do niewielkiego i wąskiego przedpokoju, w którym liczy się każdy metr kwadratowy. Dobrą propozycją do aranżacji takiej przestrzeni jest stojak na ubrania z półką, który pomieści nie tylko kurtki i płaszcze, ale również buty, czapki czy parasol. W towarzystwie wygodnej ławki o ciekawym designie oraz kilku dekoracji na pewno zaprezentuje się świetnie. Przedstawiamy nasze propozycje.  

Stojak na ubrania z półką.Stojak na ubrania z półką. Fot. Atmosphera

Stojak na ubrania z wieszakami

Jeśli hol jest przestronny, warto ustawić w nim szafę w zabudowie lub wolnostojącą, a także stojak na ubrania z wieszakami. Wtedy rzeczy, które nosisz codziennie, nie trzeba będzie chować do środka. Przyda się również duże lustro wolnostojące lub takie, które jest częścią któregoś z mebli.

Stojak na ubrania z wieszakami.Stojak na ubrania z wieszakami. Fot. Shutterstock

Stojak na ubrania na kółkach

Przy aranżacji przedpokoju ważne jest, by stojak na ubrania pasował do stylistyki danego wnętrza. Jeśli masz jakieś wątpliwości związane z wyborem konkretnych mebli, to dobrą i stosunkowo niedrogą opcją przejściową jest mobilna szafa lub stojak na ubrania na kółkach. Takie meble są łatwe do przetransportowania w dowolny kąt domu, nie wymagają użycia wielkiej siły i pomocy drugiej osoby.

Stojak na ubrania do sypialni

Ten mebel potrafi świetnie prezentować się każdej w strefie snu. Przydaje się na torebki, kapcie, a nawet okazalszą biżuterię, np. naszyjniki, które można zawiesić na wieszaku. Ważne, by odpowiednio dobrać design stojaka na ubrania do sypialni, w której ma on stać. Wyjątkowo prezentują się modele z nutą industrialną lub vintage. To właśnie one najlepiej pełnią funkcję praktycznych i stylowych dekoracji pokoju. 

Więcej o: