'Czy uczę się na błędach?'. Ozdobne poduszki dla dzieci, które bawią i uczą

WiB
28.09.2020 15:40
Ozdobne poduszki, które bawią i uczą to świetna propozycja do pokoju dziecięcego. Przedstawiamy kolekcje, których rysunki i opisy zawierają obserwacje z życia oraz komentarze najróżniejszych sytuacji, które nas wszystkich otaczają. Zobaczcie koniecznie te propozycje.

Ozdobne poduszki do pokoju chłopca i dziewczynki.Ozdobne poduszki do pokoju chłopca i dziewczynki. Fot. Shutterstock

Ozdobne poduszki dają wiele możliwości dekoracyjnych. Ich napisy, wzory i kolory najczęściej podkręcają aranżację domu, o ile są odpowiednio do niej dobrane i skomponowane z pozostałymi elementami wyposażenia. Są również poduszkowe propozycje, które bawią i uczą. Świetne do pokoju dziecka. Przedstawiamy różnorodne i nieszablonowe wzory, m.in. polskiej marki Rynn Rysuje. Zobaczcie! 

'Czy jestem idealna i nieomylna?': Ozdobne poduszki dla dzieci, które bawią i uczą

Ozdobne poduszki od marki Rynn Rysuje oryginalnie udekorują pokój dziecka, ale nie tylko, spełnią kilka innych funkcji. Ich ciekawe przesłania rozbawią, nauczą wiele dobrego oraz z uśmiechem pomogą rozpocząć każdy dzień. Mamy wśród nich kilku faworytów, m.in.: "Czy jestem idealna i nieomylna? Nie." oraz "Uwaga! Trwa ładowanie baterii. Funkcja interakcji tymczasowo zawieszona". Podobają Wam się? 

Ozdobne poduszki Rynn dobrze odnajdą się również w innych pomieszczeniach domu. Na przykład dużym dzieciom mogą się przydać w strefie wypoczynku lub snu. 

Napisy i rysunki, które pojawiają się na ozdobnych poduszkach Rynn Rysuje, przedstawiają obserwacje z życia oraz komentarze najróżniejszych sytuacji, które nas wszystkich otaczają. Są po prostu autentyczne, pełne humoru oraz zawierają "bonus motywacyjny", który potrafi pozytywnie nastroić w czasie nauki, pracy lub wypoczynku w domowym zaciszu.

Ozdobne poduszki z napisami, które bawią i uczą.Ozdobne poduszki z napisami, które bawią i uczą. Fot. Rynn Rysuje

Marka Rynn Rysuje stworzyła również wiele innych gadżetów do domu, mają podobne nadruki i napisy. Warto zobaczyć całą kolekcję, są tu m.in. kubki, grafiki, koszulki czy notesy. 

Ozdobne poduszki z napisami. Są świetne również do pokoju chłopca

Mamy ozdobne poduszki z napisami, które przypominają o innych ważnych wartościach w życiu, między innymi miłości do bliskich. To propozycje w rożnych kolorach, dla chłopca i dziewczynki, które podkreślają skandynawski i nowoczesny styl wnętrza, a przytulna bawełna pozwala na wygodny wypoczynek w łóżku lub fotelu.

Ozdobne poduszki dla dziewczynki

Przedstawiamy kolejne propozycje. To ozdobne poduszki dla dziewczynki, z różowymi, pomarańczowymi i czerwonymi akcentami kolorystycznymi. 

Nie ma tu nic dla ciebie? Twoje graficzne upodobania można urzeczywistnić! Wystarczy, że w edytorze Empikfoto dodasz ulubione zdjęcie, wybierzesz materiał i wymiar. Do wyboru jest kilka szablonów z różnymi motywami. Można też stworzyć ozdobne poduszki z imieniem dzieci, ulubioną mantrą lub zdjęciem.

Więcej o: