Plakaty w ramie: namiętność czy duma? Tu istnieje cienka linia Jasikk

WiB, D Z
01.10.2020 13:45
Oto plakaty w ramie operujące cienką i ciągłą linią, za pomocą której wyrysowano różne emocje i uczucia: dumę, namiętność, spokój. To kolekcja Grafikk Jasikk, które stworzyła polska artystka znana z Internetu.

Beżowy plakat w ramie 'Spokój', z wizerunkiem kobiety.Beżowy plakat w ramie 'Spokój', z wizerunkiem kobiety. Fot. Empik Foto I Jasikk

– Robię plakaty wykorzystując przy tym wizerunek. Plakaty są personalizowane, co daje im niepowtarzalność! – wyjaśnia Agata Jasik, polska artystka znana z Internetu, która stworzyła ciekawą kolekcję plakatów w ramie Grafikk Jasikk. 

Jest tu duma, namiętność, spokój czy nostalgia, które to uczucia twórczyni marki Jasikk przedstawia na plakatach w ramie, za pomocą ciągłej i cienkiej linii. 

Plakaty w ramie białej i czarnej to rysunki, które tworzone są ciągłą kreską. Ich autorka Agata portretuje na nich wizerunki osób, które ją otaczają. Są pełne różnych emocji oraz zawierają subtelne kształty ludzkiej twarzy i ciała, które odnajdą się w każdym wnętrzu ze względu na swój charakterystyczny styl. To plakaty w ramie do salonu, sypialni czy łazienki – tu również się sprawdzą! 

Duże plakaty w ramie 

Do wyboru są plakaty w ramie o różnych rozmiarach. Najmniejszy to 20x30 cm. Duże plakaty w ramie można kupić w formacie 50x70 cm i 40x60 cm. 

Plakaty w ramie o rozmiarze 50x70 cm

Plakaty w ramie Jasikk.Plakaty w ramie Jasikk. Fot. Empik Foto

Plakaty w ramie o rozmiarze 40x60 cm

Plakaty w ramie białej lub czarnej z kolekcji Grafikk Jasikk są dostępne na błękitnym lub beżowym tle. Wszystkie oferuje sklep internetowy Empik Foto, który stworzył kolekcje nie tylko autorskich grafik, ale również akcesoriów do domu - są one efektem pracy kilku polskich artystów znanych z Internetu. Wśród nich są między innymi marki Rynn Rysuje, Bazgram czy kolekcja produktów życie-na-kreskę.