Białe kubki z kolekcji "życie-na- kreskę". Ich grafiki nie tylko bawią

WiB, D Z
02.10.2020 16:50
Białe kubki z kolekcji "życie-na-kreskę" czasem bawią, a czasem świetnie podsumowują międzyludzkie kontakty. Znajdujące się na nich kolorowe i artystyczne grafiki ozdobią każde wnętrze. Są jedyne w swoim rodzaju.

Marka "życie-na-kreskę" powstała z pasji do zwierząt, przyrody, ilustracji i rysunku. Prowadzi ją Marta Zabłocka, która na co dzień angażuje się również w różnorodne akcje społeczne. W jej portfolio można znaleźć wiele ciekawych gadżetów, jak np. białe kubki z unikatowymi nadrukami. Te akurat są wynikiem współpracy z marką Empik Foto. Znajdujące się na nich kolorowe nadruki oraz napisy czasem są zabawne, a czasem poważne, jak ten: "Widzę, co wy tam robicie. Dzwonię po szatana!".

W pracach marki "życie-na-kreskę" w roli głównej występują koty, kury czy muchy. Autorka często przypisuje im ludzkie cechy. Dlatego we wszystkich pracach nie brakuje humoru. Dobrym przykładem są białe kubki do herbaty i kawy z nieomylnymi oraz zabawnymi muchami, które przy stole i lampce wina mówią: "Żebyśmy były zdrowe, szczęśliwe i bogate, a reszta sama się ułoży"! Koty też dostały swoje zadanie. Autorka na wszystkich białych kubkach, które stworzyła w ramach kolekcji, pokazuje, jak bardzo są ważne dla człowieka. Widnieją na nich ciekawe napisy z kocim wizerunkiem: "Za każdym wielkim człowiekiem stoi wielki kot" lub "Poproszę o płatny urlop na kota". To do nas przemawia! Zobaczcie pozostałe białe kubki tej polskiej artystki. 

Biały kubek 'Poproszę o płatny urlop na kota' z kolekcji 'życie-na-kreskę'.Biały kubek 'Poproszę o płatny urlop na kota' z kolekcji 'życie-na-kreskę'. Fot. Empik Foto

Mamy też kilka białych z motywującymi nadrukami "Kto jak nie ty", "Jesteś super", "Świetnie ci idzie", "Dawaj. Dawaj". To tylko niektóre z nich. "Kubek motywator" na pewno spodoba się dzieciom. Znajdują się na nich również kolorowe zwierzęta z uśmiechniętymi buziami. Jest tu między innymi lis, niedźwiedź, małpa czy zabawna foka. 

Wybraliśmy również biały kubek z zabawnym nadrukiem i napisem "Bez KOTA to nie robota", "Chciałabym być szczęśliwa. To bądź" czy "Razem dobiegniemy dalej". Ten ostatni świetnie motywuje do działania. Będzie idealny na prezent dla bliskiej osoby lub znajomego z pracy. Zobacz całą ofertę! 

Biały kubek 'Chciałabym być szczęśliwa' z autorskiej kolekcji Marty Zabłockiej 'życie-na-kreskę'.Biały kubek 'Chciałabym być szczęśliwa' z autorskiej kolekcji Marty Zabłockiej 'życie-na-kreskę'. Fot. Empik Foto

Jak wyczyścić białe kubki do herbaty lub kawy? 

Poznaj prosty i niedrogi sposób na wyczyszczenie białych kubków. Pierwszy krok to wyciśnięcie soku z połówki cytryny. Wlej go do białego kubka, a następnie zalej do pełna wodą. Odstaw na co najmniej godzinę. Po tych czynnościach umyj dokładnie biały kubek za pomocą gąbki, zmywaka lub wstaw do zmywarki. To działa!