'Kocie, jakoś mi tak źle'. Poznaj kubek z kotem, który zawsze wysłucha

WiB, D Z
08.10.2020 15:00
Kubek z kotem to świetny gadżet nie tylko dla właścicielki kota, ale również dla wszystkich miłośników zwierząt. Ożywi aranżację kuchni i wprowadzi w dobry nastrój w jesienne wieczory na kanapie. Zobaczcie nasze designerskie modele z kocich kolekcji.

Kubek z kotem 'Kocie, jakoś mi tak źle'.Kubek z kotem 'Kocie, jakoś mi tak źle'. Fot. Rynn Rysuje

Kot zawsze jest gotowy do biegu i spontaniczności. Uważany jest za zwierzę mocy i "nauczyciela niezależności". Symbolizuje również równowagę, spryt i wewnętrzną siłę. Dlatego gadżet z jego nadrukiem może świetnie motywować podczas codziennych aktywności w domu, a także umilać czas i poprawiać nastrój wszystkim miłośnikom zwierząt. Kubek z kotem na pewno ucieszy też dzieci i będzie oryginalnym elementem zastawy.

Na przestrzeni lat doczekał się różnorodnej symboliki. Ten futrzak to również symbol domowego ogniska i przyjaciel niejednej rodziny. Znany jest też z mitologii egipskiej. Towarzyszył bogini miłości i płodności Bastet, którą wielokrotnie przedstawiano jako kota lub kobietę z głową kota. Niektórzy przypisują mu też znaczenie łącznika ze światem duchów. Może dlatego stoi na czele ulubionych zwierząt domowych na całym świecie.

Dla wszystkich, którzy szukają stylowego kubka z kotem, mamy kilkanaście propozycji. Cena? Dobra! 

Gdzie kupić kubek z kotem? 

Kubki z kotami oferuje na przykład Empik Foto. Są tu propozycje różnych marek, w tym polskiej – Rynn Rysuje, która wszystkie koty przedstawia w bardzo zabawny sposób. Futrzaki Rynn potrafią zmotywować i wywołać uśmiech! Mamy też kubki z kotem czarnym i kolorowym. Zobaczcie.  

Kubek z kotem to także świetny element dekoracji. Pasuje do kuchni minimalistycznej, jak również tej, którą zaaranżowano w klimacie retro czy vintage. Może być ciekawą ozdobą półki otwartej lub szklanej witryny. Kubek z kotem "Bez kota to nie robota" to nasz typ! Udekoruje każde wnętrze. 

Kubek z kotem 'Bez kota to nie robota'.Kubek z kotem 'Bez kota to nie robota'. Fot. Empik Foto

Szukasz prezentów dla miłośników zwierząt, a może sam jesteś kociarzem?

Kubek z kotem może być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Można wybrać jeden z oferty lub stworzyć własny projekt kubka z kotem. Jak to zrobić? Wejdź do edytora Empik Foto, wrzuć ulubione zdjęcie, dodaj napis, imię lub cytat i stwórz autorski projekt kubka z kotem. Będzie nie do podrobienia! 

Więcej o:
Komentarze (11)
Zaloguj się
 • n29a

  Oceniono 10 razy 10

  Kota to mamy blokowego, nawet dwa przy naszych klatkach. Lokalne Panie dokarmiają, a koty łażą, leżą i wygrzewają się. No i tak sobie żyjemy, co tu dużo mówić, panie dzieju.

 • jac_l_w

  Oceniono 9 razy -9

  Tak słabe, że wstyd to mieć.

 • rave8

  Oceniono 12 razy -10

  Glonojady pracujące zdalnie muszą mieć ten kubek.

 • pator77

  Oceniono 60 razy -50

  Mam trójkę dzieci. Koty mi do szczęścia niepotrzebne. Nadają się jedynie do łąpania myszy, a nie do pisania o nich na kubkach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX