Te maty dla dziecka polecają mamy: hity edukacyjne, wodne i do zabawy

Maty dla dziecka to jedne z tych akcesoriów, o których zawsze myślą rodzice niemowlaka. Skutecznie przyciągają uwagę malucha oraz stymulują jego rozwój motoryczny, poznawczy i emocjonalny. Zobaczcie 18 hitów, które polecają mamy!

Mata dla dziecka do zabawy Mineral Green. Mata dla dziecka do zabawy Mineral Green.  Fot. Elodie Details

Maty dla dziecka stymulują rozwój, a także zwiększają komfort i bezpieczeństwo bawiącego się malucha. Mają rożne style wykonania, kolory, rozmiary i funkcje. Do najpopularniejszych należą maty dla dziecka edukacyjne, wodne i do zabawy. Zobaczcie hity, które najbardziej polecają mamy. 

Maty dla dziecka do zabawy

Mata dla dziecka do zabawy Powder Pink Fringe.Mata dla dziecka do zabawy Powder Pink Fringe. Fot. Elodie Details

Maty dla dziecka to akcesorium, z którego maluch może korzystać już od pierwszych dni życia. Są miękkie i mają często piankowe wypełnienie, które chroni dziecko przed urazem w razie upadku. Maty dla dziecka pozwalają na bezpieczną zabawę i zapewniają duży komfort odpoczynku. Hity, które przedstawiamy, są bardzo praktyczne, stylowe i mają piękne kolory, dlatego stanowią również świetny dodatek dekoracyjny do pokoju malucha. Nasze maty dla dziecka do zabawy mają też ciekawe nadruki, wzory oraz materiały, które są bezpieczne dla malucha. Sprawdzą się też jako dywaniki w pokoju dziecięcym.

Maty dla dziecka: Gdzie rozkładać?

Oto dwustronne maty dla dziecka do zabawy, które możesz rozkładać i przenosić, gdzie chcesz! Modele Play&Go są jak mobilne place zabaw.

Maty dla dziecka Play&Go mają dodatkowy worek wyposażony w uchwyt, dzięki któremu można je z łatwością składać i transportować w dowolne miejsce w domu lub poza nim. Worek może też pełnić funkcję torebki na zabawki i inne akcesoria dziecięce. Wszystkie maty dla dziecka do zabawy są również łatwe w utrzymaniu, można je prać w pralce. 

Mata dla dziecka do zabawy Kindness Cat.Mata dla dziecka do zabawy Kindness Cat. Fot. Elodie Details

Edukacyjne maty dla dziecka

Mata edukacyjna dla dzieci jest świetnym narzędziem, które wspomaga rozwój motoryczny, poznawczy i emocjonalny. Jej kolory, nadruki i zamocowane zabawki, które często wydają różne dźwięki, potrafią świetnie przyciągnąć uwagę dziecka. Są też modele, które rosną wraz z dzieckiem, odpowiednio stymulując jego zmysły. Niektóre zawierają też specjalną poduszkę, która mobilizuje maluchy do leżenia na brzuchu, a także uchwyt, który pozwala zawiesić matę na ścianie lub łóżeczku. Ile kosztują edukacyjne maty dla dziecka? Ceny wahają się od ok.100 zł do nawet 400 zł. 

Edukacyjna mata dla dziecka o kształcie tipi.Edukacyjna mata dla dziecka o kształcie tipi. Fot. Skip Hop

Mata wodna dla dzieci

Poznaj matę wodną dla dzieci, która zwiększa bezpieczeństwo dziecka w czasie kąpieli. Ma system mocowania do wanny i antypoślizgowy materiał. Na przykład mata wodna dla dzieci w kształcie wieloryba wyposażona jest w przyssawki, które zwiększają stabilność w wodzie. 

Mata wodna dla dzieci 'Wieloryb MOBY Grey'.Mata wodna dla dzieci 'Wieloryb MOBY Grey'. Fot. Skip Hop

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.