Kalendarz ścienny - do pokoju, kuchni i przedpokoju. Teraz z opcją personalizacji wyglądu!

Uciekł ci dzień tygodnia lub potrzebujesz na szybko sobie przypomnieć kiedy jest jakieś święto? Kalendarz ścienny powinien zawisnąć w pomieszczeniach w twoim mieszkaniu! Na spiralach lub trójdzielny - wybór należy do ciebie. Teraz są dostępne również z opcją personalizacji wyglądu!

Kalendarz ścienny z własnymi zdjęciami

Kalendarz ściennyKalendarz ścienny Fot. Pexels

Końcówka roku to idealny czas na to, aby pomyśleć o zakupie kalendarza na nadchodzący rok. Egzemplarze do postawienia na biurku, te w formie notesu, a także modele do powieszenia na ścianie należą obecnie do najpopularniejszych. Okazuje się jednak, że wiele osób z sentymentem wspomina i nadal korzysta z tradycyjnego kalendarza typu „zdzierak”, który jest w pewnym stopniu symbolem minionych dekad. Jednak tym razem stawiamy zoom na kalendarz ścienny, który stanowi doskonałą ozdobę pokoju. Zobacz, jaki model dobrze wpisze się w twój gust i będzie pasował do wystroju twojego mieszkania! Jednym z nich na pewno będzie kalendarz ścienny z własnymi zdjęciami. Moda na personalizowane gadżety ma się dobrze i nic nie wskazuje na to, by miało to ulec zmianie. Nic dziwnego, bo któż nie lubi otaczać się przedmiotami wykonanymi na specjalnie życzenie konkretnej osoby? Kalendarze ścienne stanowią więc doskonałą przestrzeń, by umieścić na niej sceny z ulubionych filmów, cytaty z ulubionych książek, elementy związane z własnym hobby czy zdjęcia rodzinne. Patrząc codziennie na kalendarz, zwraca się uwagę nie tylko na upływający czas, ale także na coś, co przywołuje pozytywne wspomnienia. Doskonałym pomysłem są kalendarze ze zdjęciami. Na kartce każdego miesiąca można wykonać nadruk zdjęcia wykonanego w tym samym miesiącu w roku ubiegłym – będzie to doskonała pamiątka, a także idealny pomysł na prezent dla najbliższych.

Kalendarz ścienny na spirali

Kolejny rozchwytywany rodzaj tego akcesorium to kalendarz ścienny na spirali. Ten model od wielu lat jest bardzo popularny i nie zapowiada się na zmiany. Kalendarze tego typu różnią się między sobą wielkością oraz rodzajem nadruku, a jak wiadomo od tych dwóch elementów zależy, czy dany model będzie pasował do poszczególnych wnętrz. Modele o wielkości A3 są najbardziej uniwersalne i doskonale się prezentują zarówno w małych, jak i średnich pomieszczeniach. W przypadku nadruku warto wybrać taki, który będzie kolorystycznie pasował do pomieszczenia, bądź też wpisywał się w zainteresowania domowników. Zawsze możesz wykonać kalendarz ścienny z własnymi zdjęciami w wersji na spirali.

Kalendarz ścienny trójdzielny

Ostatnią, ciekawą opcją jest kalendarz ścienny trójdzielny. To uniwersalny, ładny i trwały model. Będzie dobrze spełniał swoją funkcję w wielu miejscach, na przykład w biurach oraz w mieszkaniach. Kalendarz ścienny trójdzielny często można spotkać także w gabinetach lekarskich, na recepcjach, w sklepach. Ogólnie rzecz biorąc, we wszystkich miejscach, które świadczą jakieś usługi i pamiętanie o terminach, czy umówionych wizytach jest bardzo ważne. Poza tym, kalendarze trójdzielne charakteryzują się bardzo przejrzystą i harmonijną grafiką. Już po pierwszym spojrzeniu wiesz, jaki jest dzień tygodnia. Dzięki temu, że jest sporo miejsca do zapisywania pod konkretną datą, możesz też szybko zorientować się, co czeka cię w najbliższym tygodniu i jakie sprawy musisz pozałatwiać. Nie musisz wertować wielu kartek, jak w kalendarzu książkowym, aby przejść do szukanej przez ciebie daty, która wypada na przykład za dwa tygodnie. To jest ogromny plus!

Więcej o:
Copyright © Agora SA